Hipoteka tylko w polskiej walucie

« Powrót do artykułu: Hipoteka tylko w polskiej walucie | « Powrót do grupy: Inwestycje

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

9 stycznia 2012, 18:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Przynajmniej tego typu kredyt nie jest zwiazany z tak duzym ryzykiem jak walutowe. Polecam pojsc do doradcy zamiast szukac samodzielnie, lepiej sprawdzic u specjalisty niz pozniej zalowac

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 stycznia 2012, 22:07

dla mnie to dobra informacja. kredyty w pln są bardziej dostępne. przynajmniej w getin banku tak jest. obca waluta jest dla ryzykantów.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 lutego 2016, 13:55

Ostatnio tak z ciekawości sprawdzałam kurs franka - ekantor.pl
W sumie to nie jest z nim aż tak źle. Czy kredyty w tej walucie dalej są popularne tak jak przed rokiem?

Zgłoś | Cytuj | Link

24 maja 2019, 08:31

Zgadzam się, zdecydowanie powinno się unikać brania kredytów w obcych walutach.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 maja 2019, 08:52

zovirax pill

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 czerwca 2019, 11:12

Ja pożyczyłam pieniążki i zaciągnęłam kredyt w Żywcu https://accon.pl/. Wszystko poszło sprawnie, oczywiście kredyt jest hipoteczny na dom. Wraz z mężem kończymy budowę w to lato i wprowadzamy się. Jestem szczęśliwa, że wszystko się tak potoczyło. Skorzystajcie z ich oferty.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 czerwca 2019, 11:30

antabuse disulfiram buy suhagra lasix buy prednisone corticosteroids buy furosemide 40 mg

Zgłoś | Cytuj | Link

10 lipca 2019, 12:24

Już dawno powinno być wiadome, że branie kredytów w obcej walucie to poroniony pomysł, a ludzie wciąż się nad tym zastanawiają

Zgłoś | Cytuj | Link

22 lipca 2019, 01:41

Pewnie, że w złotówkach najlepiej. A jak i gdzie dokładnie to na http://chatanosacza.pl/ najlepiej sprawdzić, wszystkie kwestie kredytowe poruszają, nie da się nie dowiedzieć czegoś. Ja dzięki takim blogom to zaoszczędziłem sporo czasu i poradziłem sobie sam z kredytem, bez doradcy.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 lipca 2019, 01:51

buy motilium valtre clomid synthroid 88 tadacip

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Budowa hali produkyjnej Liczba postów: 1010 Grupa: Inwestycje Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuję sprzedaż hurtową metali to polecam skontaktować się z tą hurtownią http://hurtowniaelka.pl/. My z nimi współpracuje...
  • Inwestycje w nieruchomości Liczba postów: 71 Grupa: Inwestycje Już było. ponawiam. Nieruchomości to temat średni – długoterminowy, a z tymi zyskami też może być różnie. Ogarniecie to tak, jak chcecie, to szybko zrealizujeci...
  • Spółka PointPark Properties rozszerza swoją działa... Liczba postów: 10 Grupa: Inwestycje A powiedzcie mi proszę jeżeli znacie się na temacie spółek, bo znalazłem stronę http://gielda-spolek.pl/ na której spółkę można kupić albo także sprzedać. Chcę....
  • Zakup mieszkania bez zagrożeń Liczba postów: 96 Grupa: Inwestycje Pośrednicy mieszkaniowi to dobra sprawa, szukanie na własną rękę jest lekkim zagrożeniem jeśli nie znamy się na temacie. Lepiej to komuś powierzyć, ale też nadz...
  • Jak powinien wyglądać nowoczesny biurowiec? Liczba postów: 33 Grupa: Inwestycje Na pewno ważne jest to jak taki budynek od zewnątrz się prezentuje, dlatego wybór materiału na elewacje jest tak istotny. Myślę że płyty warstwowe od Kingspan h...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17663 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 149

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >