Jaki leasing wybrać?

« Powrót do artykułu: Jaki leasing wybrać? | « Powrót do grupy: Inwestycje

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

6 czerwca 2016, 11:32

Zgadzam sie: good 0 bad

ja brałem auto na firmę z http://www.toyota.rybnik.pl/ naprawdę mega fajna sprawa, dealer dał super upust, więc trafiliśmy w punkt. Wybraliśmy aygo, naprawdę komfortowy model do jazdy po mieście.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 czerwca 2016, 04:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Brat brał leasing w Raifeissen i chyba jest zadowolony. tak czy siak, nie narzeka :D Ale szczegółów nie znam, proponowałbym samemu sprawdzić ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 czerwca 2016, 06:04

Zgadzam sie: good 0 bad

@AMPM - ja również miałem leasing w Raiffeisen i podzielam opinię brata. Przyszedłem uśmiechnięty do oddziału, wyliczyli mi naprawdę fajne warunki i jeżdżę sobie nowym samochodzikiem już drugi rok. Zawsze będę polecał leasing a do tego raiffeisen obsługą zrobiło na mnie niesamowite wrażenie

Zgłoś | Cytuj | Link

3 lipca 2016, 21:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Parę tygodni temu skończyłem opłacać leasing w Raiffeisen i wspominam ten leasing całkiem przyjemnie. Dobre warunki, a do tego bezproblemowa obsługa mojej osoby co jest istotne w przypadkach gdy zaczyna się coś złego dziać z samochodem i trzeba jechać na serwis. Niedługo pewnie będę brać kolejny samochód na leasing i całkiem prawdopodobne, że znów pójdę do Raiffeisen, aby zobaczyć co będą w stanie mi zaproponować.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 lipca 2016, 23:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam wrażenie, że naprawdę sporo osób nie tylko brało kredyt w Raiffeisen ale również jest go w stanie polecić innym. To całkiem dobrze świadczy o firmie i usługach jakie oferują.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 grudnia 2016, 01:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja brałem w Getin Leasing i teraz będę brać drugie auto w leasingu też od nich
Oferta w porównaniu z innymi wydała mi się najlepsza, bez pośredników no i duża znana firma godna zaufania i to sie potwierdziło

Zgłoś | Cytuj | Link

1 grudnia 2016, 20:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Miro napisał: Ja brałem w Getin Leasing i teraz będę brać drugie auto
w leasingu też od nich

Oferta w porównaniu z innymi wydała mi się najlepsza, bez
pośredników no i duża znana firma godna zaufania i to
sie potwierdziło


Zgodze się jedna z lepszych ofert leasingowych, dopiero porównywałem bo od stycznia myśle wziąść

Zgłoś | Cytuj | Link

5 grudnia 2016, 00:54

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja polecam raiffeisen leasing. Przy dużej flocie bardzo przydają się ich karty paliwowe i pomoc w zarządzaniu flotą.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 stycznia 2017, 16:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto dodać jeszcze o takim rozliczaniu paliwa https://fleetcor.pl/
Ja dla moich pracowników zamówiłam teraz karty paliwowe. Co do wspomnianej oferty to mają naprawdę dobrą ofertę dla nowych klientów, nawet z takim niedużym miesięcznym tankowaniem jak u nas. I musze potwierdzić że jest to naprawdę doskonałe rozwiązanie. Miejcie to na uwadze.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 lutego 2017, 16:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Hmmm... dlatego lepiej przeanalizować pierwsze oferty zamiast brać od razu pierwszą lepszą. Od siebie polecam Ci i-leasing z platformafinansowa.pl
Bez zadnych ukrytych kosztow wszystko czarno na bialym.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19132 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 320

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >