Home Design - Meble - Aranżacja Wnętrz - Śląsk - Chorzów

« Powrót do grupy: Firmy budowlane

21 stycznia 2011, 13:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Home Design - Chorzów - Śląsk - projektowanie - aranżacja wnętrz, meble na wymiar, meble nowoczesne - ekskluzywne - retro, kuchnie, szafy wnękowe, garderoby, zabudowa wnęk, stolarka meblowa, stoiska handlowe, sufity podwieszane, kładzenie glazury,

41-500, Chorzów, ul. Kalidego81/7, tel. 516 023 015

http://www.hd-homedesign.pl

Zapraszamy

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 października 2020, 07:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuję usługi z zakresu stolarki meblowej to polecam zapoznać się z ofertą firmy warsztatpomyslow.eu. Ja zamawiałem u nich piękne meble i tak mniej więcej wygląda moja kuchnia https://www.facebook.com/warsztatpomyslow.eu/ photos/a.723519601742725/748247375936614/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• niesolidni, oszuści i kanciarze - poszukiwani Liczba postów: 1081 Grupa: Firmy budow... Właśnie, czy jest jakaś strona, która gromadzi nieuczciwe firmy czy osoby, które po prostu nie podchodzą do swoich obowiązków profesjonalnie? Chętnie bym się z....
  • toczenie cnc Liczba postów: 58 Grupa: Firmy budow... Ja od wielu lat korzystam z usług firmy www.bratech.com.pl . Specjalizują się w precyzyjnej produkcji elementów metalowych, dostosowanych do indywidualnych potr...
  • naprawa komputerów Liczba postów: 32 Grupa: Firmy budow... W przypadku kiedy szukasz dobrej jakości laptopów biznesowych do biura to polecam Ci najpierw poznać szersze spektrum propozycji dostępnych na rynku na przykład...
  • Obróbka blachy Liczba postów: 94 Grupa: Firmy budow... Interesują mnie ukosowarki do blach. Czy zna ktoś firmy, które zajmują się profesjonalnym doradztwem w tym zakresie? Ostatnio wyszukałam firmę Pol-Welt. Więcej...
  • Promocja firmy Liczba postów: 80 Grupa: Firmy budow... Zgadzam się z tym, że sposobów na wypromowanie własnej firmy jest mnóstwo. Jednak trzeba wybierać te, które będą skuteczne! Moim zdaniem dziś praktycznie wszyst...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 16318 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 192

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >