Hydraulik Katowice

« Powrót do grupy: Robimy izolację cieplną

22 sierpnia 2014, 11:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Cześć, chciał bym polecić Państwu stronę do skorzystania, jeżeli wyszukuje ktoś dobrego hydraulika w terenie Katowic. http://hydraulik24h.eu/ - Są to usługi hydrauliczne świadczone na terenie Katowic. Oczywiście polecam bo sam skorzystałem i jak dla mnie wszystko jest w najlepszym porządku.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 listopada 2014, 22:48

Zgadzam sie: good 0 bad

jestem od lat hydraulikiem, ostatnio nawet otworzyłem sklep z materiałami hydraulicznymi, bo w okolicy nie ma niczego podobnego. Wiele rzeczy, zwlaszcza do uszczelniania zamawiam u http://www.polwent.com.pl/ bo sprawdzilem juz wiele firm i ta wydaje sie najsolidniejsza.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 maja 2021, 07:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto sprawdzić kamerą termowizyjną, czy izolacja domu została w prawidłowy sposób wykonana.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 października 2021, 14:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Owszem warto sprawdzić kamerą termowizyjną izolację budynku. Zresztą takie urządzenia mają znacznie więcej zastosować. Warto także dodać, że występują ich różne rodzaje. Do każdych celów, znaleźć można optymalne. Tak się składa, że mój szwagier zajmuje się taki pomiarami, więc przy okazji zawsze coś na ten temat opowie. Ostatnio opowiadał o nowym modelu, jakim zakupili do swojej firmy, było to zdaje się to InfRec R300. Pamięć do nazw jeszcze dobra, ale nie ta, co kiedyś. Wracając jednak do tematu, wspominał, że ten model ma zwiększoną rozdzielczość termogramu. Mówił także, że jest bardzo czuły, co akurat w budownictwie ma spore znaczenie. Jeszcze sprawdziłam i tak, to był dokładnie ten model. Zresztą można go zobaczyć np. na tej https://www.test-therm.pl/ stronie w sieci. Jak sobie teraz tam patrzę, to widzę, że mają kamerę termowizyjną nawet do modeli latających, czyli dronów. Ciekawa sprawa, muszę podpytać szwagra przy okazji o szczegóły tego rozwiązania. Do tej pory jakoś o tym akurat nie miał okazji wspominać.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17334 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 273

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >