Ile kosztuje monitoring?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

4 sierpnia 2010, 12:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Cześć wszystkim;) Wiecie ile mniej więcej kosztuje zakup i instalacja monitoringu na terenie posesji. Chciałam się wyposażyć w coś takiego ale nie wiem czy mnie stać :lol:

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 sierpnia 2010, 10:59

Zgadzam sie: good 0 bad

No tutaj tradycyjnie cena zależy od firmy, miejscowości, i systemy (czyt. jakości,bajerki i te sprawy) Reasumując taka średnia jaką mogę podać to tak: Monitoring bez niczego 50zł a monitoring z interwencją 110zł to jest oczywiście sam abonament a nie koszt założenia monitoringu a takie montaże to:
łącze telefoniczne (koszt podłączenia i programowania) - od 150,00 zł
łącze radiowe (koszt nadajnika i montażu) - od 900,00 zł

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 sierpnia 2010, 11:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Monitoring wewnętrzny do własnoręcznego zamontowania to cena bagatela 2500 zł. Taki zestaw zawiera 4 kamerki kopułowe i rejestrator cyfrowy oraz dysk twardy.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 lipca 2013, 17:49

Zgadzam sie: good 0 bad

no ale co to za sens montować samemu monitoring? wydaję mi się, że jak już ktoś się decyduje na takie rozwiązanie to lepiej zlecić to firmie zewnętrznej, która ma w tej dziedzinie doświadczenie, własnoręczny montaż to strata czasu i kasy

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lutego 2014, 14:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Własnoręczny montaż też może być ok, pod warunkiem, że ktoś kto to robi ma o tym jakiekolwiek pojęcie i instalacja nie jest zbyt duża.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 lutego 2014, 11:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Ceny są różne, wszystko zależy od firmy i od tego, jaki rodzaj monitoringu nas satysfakcjonuje. Moim zdaniem lepiej nie ryzykować własnoręcznym montażem, tylko od razu postawić na usługi profesjonalistów. Po co później walczyć z możliwymi usterkami.


Elmis- domy w łomiankach

Zgłoś | Cytuj | Link

10 kwietnia 2014, 12:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciężko powiedzieć ile kosztuje całość monitoringu,to juz zależy od konkretnej firmy z którą zdecydujemy się współpracować,a na rynku jest ich bardzo dużo.


www.Massi.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

26 kwietnia 2014, 11:57

Zgadzam sie: good 0 bad

A masz dużą posesję? Może wystarczy zamontować jedną niedużą kamerę, a nie od razu cały monitoring? chyba że chodzi Tobie o monitoring na terenie większego zakładu produkcyjnego czy innej firmy.


____________________
http://elearning.szczecin.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

28 kwietnia 2014, 11:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadza się,to zależy od firmy z którą nawiążesz współprace plus oczywiście sama ilość kamer,rozmiar dysku itd. Myślę jednak że wraz z montażem do domu powinieneś zmieścić się w kwocie 2 tyś zł.


www.Weldsystem.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

29 kwietnia 2014, 12:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Pewnie, że samodzielnie lepiej, jeśli nie masz zamiaru organizować przyłącza do interwencji. Wymaga to nieco własnej pracy, typu przywiercenie samej kamery i przetoczenie kabla ale dasz sobie radę. Kupuj zestawy, nie pojedyncze elementy.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • narzędzia do wykończenia domu Liczba postów: 20 Grupa: Wykańczamy... Narzędzia do wykończenia domu są niezbędnym wyposażeniem dla każdego majsterkowicza czy profesjonalnego remontowicza. Pomagają w precyzyjnym i efektywnym wykońc...
  • Jaki taras - drewno czy płytki?? Liczba postów: 435 Grupa: Wykańczamy... Przygotowując się do sezonu ogrodowego, zastanawiam się nad zakupem nowych mebli oraz dodatków, które urozmaicą mój ogród. Czy ktoś może polecić sklep z akcesor...
  • Fototapeta - modna, czy niekoniecznie? Liczba postów: 6399 Grupa: Wykańczamy... Interesuje mnie tapeta do sypialni glamour i tapeta do salonu. Zależy mi na tapetach produkowanych z flizeliny. W Internecie znalazłam sklep Pasion Tapety. Więc...
  • malowanie ścian Liczba postów: 198 Grupa: Wykańczamy... Kolega wyżej wrzucił bardzo ciekawy sklep - zapoznajcie się, bo naprawdę warto.
  • Farby Liczba postów: 15 Grupa: Wykańczamy... Takich sklepów jak wrzuciliście, czyli sklepów oferujących dosłownie wszystko - jest cała masa. Teoretycznie wygląda to fajnie, bo masz wszystko w 1 miejscu, al...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19154 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 156

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >