Ile za meble industrialne na zamówienie?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

1 września 2015, 09:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Ile w Polsce zapłaci się za meble industrialne na zamówienie?
Chodzi mi o takie meble do salonu - podstawowe, ale z gustem właśnie nakierunkowanym na industrializm

?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 września 2015, 09:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że z 1,5 raz drożej niż za gotowiec w sklepie, ale warto

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 września 2015, 11:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Eee, wszystko zależy od tego jakiej firmie się zleca taki projekt. Jak ma firma ma markę i renomę swiatową, to trochę to będzie kosztowało, ale jak dopiero startuje to na pewno mniej:)
Tak jak ciuchami na zamówienie - u Zienia kilkanaście tysiecy, a u Kowalskiej krawcowej 200 zł:) Coś za coś.

Co do mebli industrialnych podsunę pracownię http://www.kaim.work/ - na ich stronie są przykładowe projekty do obejrzenia

Zgłoś | Cytuj | Link

6 września 2015, 18:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Również zależy to od materiału wykonania, bo oczywiście bogato zdobione oraz te ze skóry będą bardzo drogie

Zgłoś | Cytuj | Link

9 września 2015, 14:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Cena jest z reguły ustalana indywidualnie w zależności od tego ile ma to być mebli,jaki metraż pokoju itd. Pytanie czy musi być akurat ten styl? Bo ja proponuję zerknąć na nasze meble w stylu kubistycznym.


www.Quadre.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 kwietnia 2016, 10:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko zależy, trudno jest tak konkretnie określić różnicę cenową. Kwestią jest m.in. to, jakiej klasy (firmy) meble weźmiemy za podstawę. Według mnie nie ma większego sensu takie dochodzenie, wszystko jest sprawą względną. Aczkolwiek oczywistym jest, że trzeba liczyć się z wydatkiem większym, choć jak ktoś wyżej napisał - warto. Jako dobry przykład podam meble marki Ipsum Industrial. Wszystkie wykonywane są ręcznie pod konkretne, zindywidualizowane zamówienie, nie jest to żadna masówka. Przyjemne uczucie mieć takie meble w domu, prawda? Nawet jeśli trzeba wydać trochę więcej.
Poniżej, dla wywołania zainteresowania, wklejam zdjęcie stolika nocnego Ipsum Industrial:

źródło: http://ipsumindustrial.pl/produkt/stolik-nocn y-qubik/

Zgłoś | Cytuj | Link

10 maja 2016, 07:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie są to tanie meble ale efektownie wyglądają. Ja jednak wolę klasyczne meble z BRW.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 maja 2016, 09:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Ale z BRW nie masz w takim stylu tylko masz taśmiociąg.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 czerwca 2018, 07:48

Zgadzam sie: good 0 bad

https://www.olx.pl/oferta/stolik-kawowy-industrialny-industr ial-homemade-CID628-IDuNzaW.html

Zgłoś | Cytuj | Link

9 sierpnia 2018, 13:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Dużo zależy tutaj od ich ilości oraz jakości wykonania danych mebli, moim zdaniem warto poszukać ciekawych, oryginalnych mebli w dobrych sklepach internetowych, zobaczcie na Camelgroup.pl

Ten post był edytowany przez Camelgroup.pl dnia: 9 sierpnia 2018, 18:01
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 314

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >