JAKIEJ FIRMY DRZWI ZEWNĘTRZNE?

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  11 12 13

28 września 2021, 21:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja polecam drzwi KMT Supertherm 90. Mają dobrą izolację i są jednymi z najgrubszych drzwi na rynku, maja 90 mm. Zamówienie zostało zrealizowane bardzo szybko. Są różne kolory i gwarancja 2 lata. Bardzo dobre parametry, dlatego polecam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 października 2021, 11:40

personal statements for college
executive resume writing service

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 października 2021, 21:41

essay experts
pay someone to write a paper

Zgłoś | Cytuj | Link

13 października 2021, 12:17

essay writing websites
dissertation writing service

Zgłoś | Cytuj | Link

13 października 2021, 23:34

sell essays online
english editing service

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 października 2021, 13:06

Według mnie zdecydowanie jak najlepsze stylowe i ciepłe, jak na przykład dębowe

Zgłoś | Cytuj | Link

14 października 2021, 14:45

Tylko jaki dąb masz na myśli? Lity czy np. w fornirze na rdzeniu sosnowym? Każde drzwi ciut inne.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 października 2021, 16:58

Cześć, ja polecam drzwi stalowe KMT supertherm 90, bo mają bardzo dobra izolacyjność termiczną i to były najgrubsze drzwi z oferty. na plus też to, że spełniają wymogi programu czyste powietrze, więc można trochę zaoszczędzić.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 października 2021, 10:21

Aluhaus mam i bardzo polecam model Paulus z naświetlami po bokach, szyba mleczna pasują idealnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  11 12 13

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Producent okien Liczba postów: 13 Grupa: Montujemy o... Aluminiowe hm... słyszałem, że drogie. Jak po wycenie? My mamy okna z PCV są tańsze od aluminiowych i akurat te co mamy są jakości premium więc na prawdę na lat...
  • dobre drzwi wewnętrzne Liczba postów: 80 Grupa: Montujemy o... Eldon - wszelakie białe drzwi :). A tak poważnie to popatrz sobie na katalogi. Każdy trochę inaczej interpretuje ten styl. Budżet też inaczej to interpretuje. W...
  • Okna, drzwi, bramy garażowe + montaż Liczba postów: 17 Grupa: Montujemy o... [quote=Zbydrew.pl]Ja z kolei w temacie drzwi zewnętrznych,wewnętrznych oraz garażowych,mogę zaprosić Was na Zbydrew.pl gdzie znajdziecie szeroki wybór oraz roz...
  • Jakie drzwi zewnętrzne? Liczba postów: 545 Grupa: Montujemy o... No dobra a na taras to jakie mi drzwi polecacie? Chyba wybiorę przesuwne bo one jednak są praktyczniejsze niż te inne. Ta https://www.internorm.com/pl-pl/produk.. .
  • Brama garażowa - wybór Liczba postów: 1 Grupa: Montujemy o... Witam! W przypadku kiedy będziecie szukali dobrej jakości bramy garażowej do swojego domu to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście również wzięli pod uw...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17103 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 166

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >