JAKIEJ FIRMY DRZWI ZEWNĘTRZNE?

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 16 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  14 15 16

19 stycznia 2022, 13:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Też mam drzwi KMT tyle że model Passive 75 - czyli naprawdę bardzo ciepłe drzwi. Co się faktycznie czuje. Oczywiście łapią się one na ten program z dopłatami - czyste powietrze. Drzwi nie tylko ciepłe, ale też super wykonane, po prostu solidne i eleganckie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Stron: 16 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  14 15 16

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• jakie drzwi? Liczba postów: 502 Grupa: Montujemy o... Wow ale potężna ilość drzwi w opcji dostępnej od ręki. Szacun. Ja mam tylko lub aż Magnolię z tego całego zestawienia :). Na szczęście działamy na innym regioni...
  • Okna dachowe Liczba postów: 59 Grupa: Montujemy o... Ja długo szukałem dobrego producenta okien, który wstawi mi je do mojego nowego domu. Po długich poszukiwaniach wybór padł na Drutex bo mieli dobre opinie wśród...
  • Jakie okna wybrać? Liczba postów: 725 Grupa: Montujemy o... A klamki do okien i drzwi są? Zamki i wkładki do drzwi? Jeśli jeszcze nie, to szybko i wygodnie taki element możecie zamówić sobie na stronie https://fernand.pl...
  • jak się montuje okna przesuwne? Liczba postów: 2 Grupa: Montujemy o... Moim zdaniem temat wart odświeżenia bo takie okna są bardzo funkcjonalne i coraz więcej osób okna przesuwne - tarasowe montuje. Jeżeli chodzi również o montaż....
  • Okna do domu Liczba postów: 4 Grupa: Montujemy o...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17343 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 212

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >