JAKIEJ FIRMY DRZWI ZEWNĘTRZNE?

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

24 października 2008, 20:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakiej firmy drzwi zewnętrzne polecacie? Kolor chciałbym żeby był brązowy(okleina wygladajaca jak drewno bądź z drewna-ewentualnie obklejone listwami drewnianymi). Najlepiej do 5 tyś zł. Niech beda dobrze zabezpieczone. Pliz. Pomóżcie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 listopada 2008, 23:03

Z firm produkujacych drzwi drewniane znamUrzędowski. Brazowy jest najpopularniejszym kolorem, wiec nie bedzie z tym problemow, i za 5 tys da sie kupic wiekszosc wzorow (oprocz tych bardziej wysublimowanych).

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 stycznia 2009, 14:19

Witam
Z mojego smutnego doświadczenia (dwa razy mi chcieli dom okraść... :? )wiem że jak drzwi zewnętrzne to tylko antywłamaniowe. Porządnie je osadzić w ścianie ( ja dobrych gości do takich robót znalazłem na stronie fachowaekipa.pl ), dwa zamki. Pożądne okucia i spokój. Zbóje tak się długo przy nich męczyli, że w końcu zwiali jak usłyszę li ruch w domu. Ja osobiście polecam Gerdę i BKT System. Dobre i porządne.
Pozdrawiam,
J.F

Zgłoś | Cytuj | Link

18 marca 2009, 00:06

mamy z solidnych drzwi Dierre antywłamaniowe do domu z montażem ponad 5.500 zł. Tylko że nie ma sensu wstawiać takich drzwi bez antywłamaniowych okien i odpowiedniego alarmu. Ja bym polecił Portę i jej drzwi drewniane np. Wrocław konsrukcja dębowa w środku wypełnienie termoizolacyjne a na wierzchu fornir więc wyglądają jak lite drewno i są w ciemnych kolorach.
Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

31 marca 2009, 13:48

ZBIGMET . Producent antywłamaniowych metalowych drzwi z atestami!!!A to ważne , bo jest sporo firm które się ogłaszają ,że posiadają drzwi antywłamaniowe, a drzwi te w życiu na badaniach nie były i nie mają żadnych atestów - warto na to zwrócić uwagę ze względu naprawdę na bezpieczeństwo oraz na późniejsze ewentualne ubezpieczanie domu.
Drzwi mogą być wykończone Mdf-em , fornirem, drewnem... Spokojnie się zmieścisz w kwocie do 5 tys zł.
Sprawdź bo naprawdę warto :) POzdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 kwietnia 2009, 23:21

słyszałem że ten Zbigmet to nawet niezły jest ale nie mam zaufania do nioesprawdzonego produktu więc miałbym pewne obawy, podobnną konstrukcje ma Dierre ale te miałem okację sprawdzić i nie można mieć zastrzeżeń to samo z Portą nie mam problemów z ich drzwiami w końcu sa na rynku od 17 lat i mają sprawdzoną technologię, Zbigmet to raczej młoda firma (nie znaczy że zła) ale ciekawy jestem jakie będą o nich opinie za 2-3 lata.
pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

21 kwietnia 2009, 23:16

chyba masz kolego słabo sprecyzowane informacje, Zbigmet jest na rynku od 1992 r. znajomi mają ich drzwi od 12 lat i się trzymają rewelacyjnie. Co do Dierre, słyszałem że są dość drogie a cena mało adekwatna do jakości..drzwi przychodzą z Włoch w podzespołach co jest składane w Polsce, ceny się zbyt często wahają co jest uzależnione od kursu Euro , no i już nie wspomnę o terminach. Ofertę mają mało elastyczną standardy i nic ponadto.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 kwietnia 2009, 23:05

Dierre ma jeden minus cenę nie sa tanie to fakt ale napewno nie ma w nich prawienic co nnazwałbyś standardem czy Zbigmet stosuje podówjną izolację (wełna mineralna i styropian w środku), Dierre jest montowane na dówch ościeznicach i kotwieone w okoló 16-18 miejscach drzwi sa praktycznie pancerne ze wstawkami z blachy manganowej Zbigmet raczej tego nie ma, a jeśli chodzi o tewrmin to jest bardzo długi całe 7 dni. Na koniec są to fdrzwi które najrzdziej na rynku zmieniają cene za jej stabilizację odpowiada importer, pierwszą podwyżkę zrobiloi po 5-ciu latach, ale faktem jest wysoka cena ~3.200 z montażem. Podobne wyciszenie i wytrzymałośąc na włamania mają drzwi Porta które są sporo tańsze bo prawei 1.000 zł tylko że różnica w cenie wynika z innej technologi produkcji a nie okrojenia towaru z czego się tylko da (wiele firm tak robi) i twierdzenia że to to samo co to droższe.

pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lipca 2009, 19:01

witam wybierajac drzwi Dierre prosze zwrocic uwage na bajer z ich strony iz dostawki boczne sa wykonywane we wloszech ... nie prawde wykonuje je w PL :d sama widzialam placimy cena wloska za produkt Polski. Gdzie kazdy Ślusarz potrafi nam taka dostawke wykonac . PZDR

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lipca 2009, 22:57

Calkoiecie Polskim producentem od poczatku do konca jest Porta Dierre to Woski produkt a w Polsce s tylko skladane z podzespolow nic wiecej. Ponadto Woskie nie znaczy lepsze niz Polskie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Producent okien Liczba postów: 13 Grupa: Montujemy o... Aluminiowe hm... słyszałem, że drogie. Jak po wycenie? My mamy okna z PCV są tańsze od aluminiowych i akurat te co mamy są jakości premium więc na prawdę na lat...
  • dobre drzwi wewnętrzne Liczba postów: 80 Grupa: Montujemy o... Eldon - wszelakie białe drzwi :). A tak poważnie to popatrz sobie na katalogi. Każdy trochę inaczej interpretuje ten styl. Budżet też inaczej to interpretuje. W...
  • Okna, drzwi, bramy garażowe + montaż Liczba postów: 17 Grupa: Montujemy o... [quote=Zbydrew.pl]Ja z kolei w temacie drzwi zewnętrznych,wewnętrznych oraz garażowych,mogę zaprosić Was na Zbydrew.pl gdzie znajdziecie szeroki wybór oraz roz...
  • Jakie drzwi zewnętrzne? Liczba postów: 545 Grupa: Montujemy o... No dobra a na taras to jakie mi drzwi polecacie? Chyba wybiorę przesuwne bo one jednak są praktyczniejsze niż te inne. Ta https://www.internorm.com/pl-pl/produk.. .
  • Brama garażowa - wybór Liczba postów: 1 Grupa: Montujemy o... Witam! W przypadku kiedy będziecie szukali dobrej jakości bramy garażowej do swojego domu to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście również wzięli pod uw...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17103 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 180

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >