Jak dbać o nawodnienie ogrodu?

« Powrót do artykułu: Jak dbać o nawodnienie ogrodu? | « Powrót do grupy: Ogród i działka

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

18 października 2017, 09:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Do nawodnienia ogrodu bardzo dobrze sprawdzi się własne ujęcie wody- studnia głębinowa, która w tym przypadku będzie niezastąpiona, zresztą możemy pomóc i doradzić na www.Studniarz.waw.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 listopada 2017, 14:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Odpowiednie nawodnienie ogrodu jest tylko dodatkiem. Kluczem do sukcesu jest wcześniejsze zadbanie o jak najwyższej jakości nasiona. Cokolwiek zasadziłem od http://nasiona.pl/ , zawsze wyrastało na dorodne i porządne. Tym sposobem mój ogród jest niezwykle przyjazny dla oka, a przede wszystkim ozdobiony najpiękniejszymi kwiatami i innymi roślinami.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 września 2020, 14:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Posiadam ten zraszacz cellfast i bardzo serdcznie polecam. Bardzo dobrze sobie radzi na takich dużych powierzchniach jak mój ogród

Zgłoś | Cytuj | Link

21 września 2020, 13:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja w tym roku posadziłem dużo tujek ale obawiałem się, że jak u sąsiada złapią jakąś chorobę. Tujki zakupiłem w tej szkółce [url]http://braciadebscy.pl/pl/ [/url i już kilka miesięcy a tujki rosną w siłę.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 września 2020, 18:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Hej a co myślicie o nasiona na poplon?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 listopada 2020, 10:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Zraszacze są niezwykle przydatne szczególnie podczas suszy odciążają nas z ciągłego podlewania roślin żeby nie zmarniały przez brak wody. Do swojego ogrodu kupiłam dwa zraszacze z cellfast które świetnie mi służą.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 225

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >