Jak poradzić sobie z rdzą? Gruntoemalia na rdzę? Makor-Tix® – gruntoemalia do zadań specjalnych

« Powrót do artykułu: Jak poradzić sobie z rdzą?... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

14 sierpnia 2015, 13:57

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie sprawdzaly się srodki ze sklepu www.rodozja.pl naprawde duzo lepiej dziala od popularnych wd40 itp.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 grudnia 2015, 14:34

Zgadzam sie: good 0 bad

wedlug mnei farby sa bardzo slabym rozwiazaniem, stosowalem juz wiele rozwiazan i jedynym skutecznym na dluzsza mete okazaly sie uslugi galwanizacyjne takie jak tutaj www.galwax.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 lutego 2016, 20:18

Zgadzam sie: good 0 bad

sprawdz farby www.rodozja.pl wedlug mnie skuteczne, sam zreszta probowalem i zadzialaly swietnie

Zgłoś | Cytuj | Link

26 czerwca 2018, 13:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam galwanizacje, a w zakresie specjalistycznych pokryć galwanicznych mogę polecić firmę www.elbit.krakow.pl , mają bardzo konkurencyjny poziom cen usług.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 stycznia 2023, 10:55

Zgadzam sie: good 0 bad

sądzę aby poradzić sobie z rdzą należy zastosować gruntoemalie polecam market chemko bo mają na miejscu mieszalnię farb i tynków mają duży wybór artykułów budowlanych chemii budowlanej dodatków do aranżacji wnętrz gwoździ śrub śrubek węży zraszaczy kontaktów i wiele innych artykułów mają miłą i fachową obsługę miejscowy transport i stronę www.chemko.com.pl www.chemko.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19128 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 134

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >