Jak prawidłowo rozplanować okna w projekcie domu

« Powrót do artykułu: Jak prawidłowo rozplanować okna w... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

19 czerwca 2019, 11:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo mi się podobają wysokie, sięgające od sufitu do podłogi przeszklenia panoramiczne, jak w projekcie homekoncept71. Sprawiają że salon jest słoneczny, a ja lubię jasne, pełne naturalnego światła pomieszczenia.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Profesjonalne wózki widłowe Liczba postów: 24 Grupa: Budowa i re... Bardzo fajnie, że można na tym forum pozyskać tego typu informacje.
  • Co to są tworzywa sztuczne? Podział wyrobów budowl... Liczba postów: 44 Grupa: Budowa i re... [url]Jeżeli wyroby gumowe i z tworzyw sztucznych to tylko z firmy http://www.krt.info.pl/. My jesteśmy w stałym kontakcie z tą firmą i regularnie zamawiamy od n...
  • Czas na remont Liczba postów: 90 Grupa: Budowa i re... W trakcie remontu niekiedy trzeba też kupić trochę osprzętu elektrycznego... Jeśli nie lubicie przepłacać to zobaczcie ofertę https://sklep.elus.pl/ Mają bardzo...
  • Jak uniknąć pożaru? Liczba postów: 10 Grupa: Budowa i re... Podstawa jest poprawne wykonanie instalacji elektrycznej, gazowej jak i układu CO- komin również może być źródłem pożaru i nie wolno nam o tym zapominać. MKK...
  • Kolorowe gniazda i włączniki Liczba postów: 39 Grupa: Budowa i re... Faktycznie, ma to sens. W końcu skoro można dzisiaj wykorzystać takie możliwości, to czemu tego nie zrobić? My też od jakiegoś czasu zwracamy szczególną uwagę n...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19280 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 193

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >