Jak wkomponować w wyposażenie wnętrza i dobierać dodatki w modnym kolorze mięty?

« Powrót do artykułu: Jak wkomponować w wyposażenie wnętrza... | « Powrót do grupy: Wnętrza

29 października 2020, 18:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem miętowy kolor najlepiej komponuje się z białym i innymi odcieniami zieleni. U siebie w mieszkaniu mam białe meble, miętowe ściany, zasłony i dywan, a na komodzie i parapecie ustawiłam kilka sztucznych roślin doniczkowych z megasceny. Jest przytulnie, czyli tak jak chciałam :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Panele podłogowe Liczba postów: 206 Grupa: Wnętrza A jakie ogrzewanie w domu preferujecie ? bo ja mam dość mały domek i instalacja pieca na eko groszek czy zwykłego węglowego jest bezsensowna bo w domy byłoby za...
  • Świece zapachowe do zmiany wnętrza Liczba postów: 12 Grupa: Wnętrza Ładne świece widziałem na www.partner.kielce.pl. Możesz sprawdzić czy i Tobie przypadłyby do gustu. Mają szeroki wybór i niskie ceny.
  • Wyposażenie biura w firmie, czego potrzebujesz na... Liczba postów: 29 Grupa: Wnętrza W jaki sposób urządziliście swoje gabinety czy też biura? W sieci znalazłam ten artykuł w temacie http://lazienkiportal.pl/aktualnosci-cie kawostki-i-wywiady/0/4...
  • Dobór odpowiedniej słuchawki prysznicowej Liczba postów: 1 Grupa: Wnętrza Ja również niedawno kupiłem nową słuchawkę prysznicową, ponieważ stara była już zużyta i przeciekała. Dokładniej wybrałem słuchawkę 3-funkcyjną z oferty sklepu:...
  • Podłoga drewniana, kontra ogrzewanie podłogowe Liczba postów: 29 Grupa: Wnętrza Jeśli chodzi o podłogę drewnianą to u moich rodziców robiła to firma https://hoton.pl/podlogi-drewniane/ i nie mają oni ogrzewania podłogowego, bo jest im niepo...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 16268 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 259

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >