Jak zaaranżować salon?

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 22 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  8 9 10 11 12  ▸  ▸▸

11 lipca 2016, 12:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Poniekąd to racja,bez chociażby jednego zdjęcia ciężko będzie nam stwierdzić jaki styl oraz kolorystyka pasuje do danego salonu,to racja. Na naszej stronie www.Domartstyl.eu znajdziesz wiele ciekawych modeli krzeseł i foteli tapicerowanych,warto też o nich pomyśleć podczas aranżacji wnętrza.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 lipca 2016, 14:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Też mam problem z wyborem mebli do salonu, jak na razie udało mi się zamówić narożnik i kilka dodatków, takich jak dywan, firanki i zasłony. Do kupienia zostały jeszcze meble pokojowe, pewnie zdecyduję się na meblościankę, o w tym stylu jak te - http://meblowiec.pl/meble-pokojowe,c9.html. A właśnie, może są na tym forum osoby, które znają ten sklep internetowy? Jeśli tak, to miałabym kilka pytań ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 lipca 2016, 13:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym w Twojej sytuacji postawiła na profesjonalną firmę zajmująca się aranżacją wnętrz. Trudno zagospodarować przestrzeń i połączyć wygodę i nowoczesność bez znajomości technik i najnowszych trendów, bez wyczucia i zmysłu. Zerknij na przykładowe aranżacje SH Studio http://sh-studio.pl/index.php/reallizacje - dla mnie fajne rozwiązania i pełen komfort.

Ten post był edytowany przez janek437 dnia: 18 lipca 2016, 13:25
Zgłoś | Cytuj | Link

18 lipca 2016, 21:21

Zgadzam sie: good 0 bad

a właśnie, może wiecie, gdzie kupię dobrej jakości sofę? ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

19 lipca 2016, 15:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy projektowaniu wnętrz nie należy zapominać o wyglądzie ścian. Dzięki firmie LUXUM możemy nadać głębie poprzez zastosowanie paneli dekoracyjnych 3D MDF, albo stworzyć wnętrze surowe ale i nowoczesne poprzez płyty z betonu architektonicznego. www.luxum.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 listopada 2016, 14:37

Zgadzam sie: good 0 bad

W salonie oprócz mebli czy kolorystyki ścian, warto zdecydować się na dobrej jakości efektowną podłogę, dlatego też proponuję drewno naturalne- dąb, który będzie solidny i trwały przez lata. Zobaczcie na www.Chene.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

20 listopada 2016, 19:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobry projektant nie zaszkodzi, a pewnie pomoże, szczególnie przy dbałości o szczegóły, dobór kolorystyki, czy zestawienie materiałów wykończeniowych. Jedna z perfekcyjnych wg mnie aranżacji od Decoroom poniżej: http://www.decoroom.eu/aranzacja-wnetrz-reali zacje

Zgłoś | Cytuj | Link

6 grudnia 2016, 09:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Sprawdź sobie sklep Mebel Partner – mebel-partner.pl. Sprzedają markowe rzeczy w przystępnych cenach. Mi od razu do gustu przypadła ich sofa wraz z ławą. Od jakiegoś czasu szukaliśmy z mężem takich mebli do salonu i w końcu się trafiła fajna okazja. Meble designerskie, pierwszy raz taki projekt gdzieś widziałam, w zwykłych sieciowych sklepach czegoś takiego się nie znajdzie moim zdaniem.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 czerwca 2017, 21:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja niedawno urządzałem salon. Faktycznie jest sporo sklepów oferujących meble, jednak większość to chińska, tandetna produkcja. Meble jednorazowe. Zdecydowałem się na meble polskiego producenta firmy Lemag http://lemag1.com.pl/120-stoly-i-krzesla-do-k uchni-salonu Robią solidne i eleganckie meble.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 czerwca 2017, 06:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko jest kwestią gustu oraz stylu, natomiast osobiście jestem zdania że warto postawić na niebanalne rozwiązania i udekorować ścianę np: fotobetonem, co o tym sądzicie? Inna sporawą są meble, tutaj zdecydowanie w grę wchodzą tapicerowane.

www.PlytaArchitektoniczna.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 22 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  8 9 10 11 12  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Meble drewniane - konkurs Liczba postów: 5 Grupa: Najnowsze t... Dla miłośników drewnianych wyrobów, sucha tarcica bukowa z https://mgj.pl/sucha_tarcica_bukowa/ to doskonały wybór. Idealna do mebli i innych detali w domu czy...
  • Nowoczesna kuchnia. Liczba postów: 479 Grupa: Najnowsze t... W kuchni mam Blum, w łazience Rejs. Jedno i drugie działa, aczkolwiek inaczej. Te drugie trochę ciężej chodzą i wydają taki (sprężynujący?) dźwięk. Jak ktoś wyż...
  • jaka łazienka Liczba postów: 330 Grupa: Najnowsze t... Co do łazienki to moja jest nowocześnie urządzona, jak też tak chcecie to industrialny metalowy stojak na reczniki będzie dobrym wyborem na pewno. Ja jeszcze ni...
  • Meble kuchenne Szczecin Liczba postów: 4 Grupa: Najnowsze t... Szczecin, jako dynamicznie rozwijające się miasto, oferuje bogatą ofertę w zakresie projektowania i produkcji mebli kuchennych. Meble kuchenne stanowią nie tylk...
  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 178 Grupa: Najnowsze t... Jeśli oprócz wygody w sypialni zależy Ci również na nowoczesnym wyglądzie poszczególnych mebli, w tym łóżek lewitujących to warto zapoznać się z ofertą przygoto...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 195

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >