Nowoczesna kuchnia.

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 30 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

2 lutego 2009, 18:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Jaka waszym zdaniem jest nowoczesna kuchnia? Bo tak się składa, że urządzam, a raczej odnawiam sobie kuchnię. W mojej obecnej jest tak szaro i ponuro. Zmieniłam kolor ścian, inne płytki itd, a teraz najwyższa pora na sprzęt i dodatki. Jestem na etapie szukania dwóch rzeczy, które są dla mnie teraz priorytetem! A mianowicie piekarnik i mikrofala. Męczy mnie pieczenie różnych wypieków w starym piekarniku. (nie wyobrażam sobie niedzieli bez świeżo upieczonego ciasta). A kuchenki mikrofalowej jeszcze nie mieliśmy w swoim posiadaniu, ale z tego co mi wiadomo jest praktycznym urządzeniem. (mam na myśli m.in funkcję rozmrażania) Może uzyskam od innych jakieś wskazówki na co zwracać szczególną uwagę przy zakupie takich sprzętów? Z jakimi kosztami się liczyć? Co byście polecili. Z góry bardzo dziękuję :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 lutego 2009, 16:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Alexandra napisał: Jaka waszym zdaniem jest nowoczesna kuchnia?
a nie mam zielonego pojęcia :P w tej kwestii rządzi moja żonką ale jeśli chodzi o piekarnik to mogę coś pomóc bo tak się składa że ostatnio zrobiliśmy teściowej prezent i kupiliśmy jej nową kuchnię z franke i taka jest z niej zadowolona że poważnie zastanawiam się czy i naszej starej nie wymienić na lepszy model. Bo moja Grażynka też uwielbia piec, a ja za to znowu lubię jeść jej przepyszne wypieki więc korzyć będzie po obu stronach :D

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 lutego 2009, 16:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak ja bym chciała, żeby ktoś mi sprawił taki prezent. A ten piekarnik Franke to jaki to dokładnie? Tzn chodzi mi o model, bo interesuje mnie głownie funkcje i cena też jest istotna. Mogę liczyć na pomoc w tej kwestii? Bo ja znalazłam taki jeden ciekawy, ale sama nie wiem. Chyba do sklepu będę zmuszona się wybrać. Dzięki :)

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lutego 2009, 16:20

Zgadzam sie: good 0 bad

oj bo to był prezent na specjalną okazje, urodziny teściowej to poważna sprawa ale nie będę zdradzał które :P w prawdzie to żonce spodobał się ten piekarnik ja to doradziłem tylko ze strony technicznej o ile się nie mylę to był to model franke design metal (DM 74 M XS) z wyglądu ok ale ja to się zwyczajnie nie znam na kobiecych gustach ale wiem że miała prowadnice teleskopowe dwuczęściowe, pojemność jakieś 57l, obieg gorącego powietrza, dwie lampy wewnętrzne a oprócz tego sporo fajnych dodatków ale nie pamiętam wszystkiego bo sporo tego było. Grunt że teściowa zadowolona :wink: Grażynka to się znowu nasłucha zachwalania w niedziele na obiadku że i my będziemy musieli wymienić nasz marny piekarnik na coś nowszego.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 lutego 2009, 16:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie, nie Wiktorze. Nawet bym nie śmiała zapytać które, w końcu sama jestem kobietą. Właśnie oglądam piekarnik o którym pisałeś i powiem, że żona ma gust. Bardzo elegancki, a przy tym funkcjonalny i do zabudowy. O to mi chodziło. Nie dziwię się, że żona będzie męczyć o podobny piekarnik. Sama muszę ładnie uśmiechnąć się do męża. Dzięki za pomoc, a teraz mikrofalówka. Trzeba coś upatrzyć równie ciekawego :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 lutego 2009, 13:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Alexandra napisał: A kuchenki mikrofalowej jeszcze nie mieliśmy w swoim posiadaniu, ale z tego co mi wiadomo jest praktycznym urządzeniem. (mam na myśli m.in funkcję rozmrażania) Może uzyskam od innych jakieś wskazówki na co zwracać szczególną uwagę przy zakupie takich sprzętów? Z jakimi kosztami się liczyć? Co byście polecili. Z góry bardzo dziękuję :)

Nowoczesna? Hm, dla mnie to taka, która się podoba. Nie musi być koniecznie w stylu 'nowoczesnym', teraz można szaleć jeśli chodzi o wystrój kuchni. Ja posiadam raczej hm. klasyczną, prostą, którą uwielbiam :) Doradcę Aleksandro widzę, że masz. Ja też postanowiłam napisać co nieco w sprawie mikrofali, bo posiadam model z firmy, o której już tutaj napisano. I może Cię to zainteresuje :) No chyba, że już coś upatrzyłaś? A jeśli nie, to śmiało pytaj. Chętnie odpowiem.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 lutego 2009, 16:21

Zgadzam sie: good 0 bad

i jak tam sprawa z tym piekarnikiem? zdecydowałaś się na to co pisałem czy może jednak coś innego zakupiłaś? :lol: pochwal się troszkę :P a ja oczywiście wykrakałem wystarczyło kilka niedziel obiadku u teściowej a Grażyna tak się uparła, że nie dało rady i jutro wybieramy się jeszcze raz w pielgrzymkę do sklepu po taki sam model dla nas, w sumie mogłem się spodziewać że tak będzie :P

Zgłoś | Cytuj | Link

17 lutego 2009, 13:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzięki za odpowiedzi i pomoc :) Dużo mi to ułatwi. Wiktorze sprawa piekarnika w toku. Rozglądam się jeszcze, by kupić na prawdę coś dobrego i stylowego. Szczerze powiedziawszy rozglądam się za egzemplarzami z serii Franke (bo jest wybór) i ciężko się na cokolwiek zdecydować. Podoba mi się model Smart. Taki bardziej prosty, klasyczny, co o nim sądzisz Wiktorze? A może Twoja żona oceni, w końcu zna się kobietka na rzeczy :) Marto Za kuchenką mikrofalową jeszcze się nie rozglądałam, bo nie miałam zbytnio czasu. Ale chętnie się dowiem jaką posiadasz i czy jesteś z niej zadowolona?

Zgłoś | Cytuj | Link

18 lutego 2009, 14:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Zadowolona jestem bardzo. Dlatego postanowiłam włączyć się do rozmowy i troszkę się pochwalić, a co :) A przy okazji może pomogę. Posiadam mikrofale o pojemności 25l (wygodna) z funkcją rozmrażania, grillowania i gotowania rzecz jasna. Ułatwia przygotowanie jedzenia i zaoszczędza czas, trzeba przyznać. Miałam dylemat bo rozglądałam się za kuchenką z innej firmy, ale ostatecznie wybór padła na ten egzemplarz. A piekarnik o którym piszesz świetnie pasował by z moją mikrofalą, dlatego, że są dopasowane wzornictwem. A my kobiety zwracamy uwagę na takie "szczegóły" :)

Zgłoś | Cytuj | Link

23 marca 2009, 14:28

Zgadzam sie: good 0 bad

a co to ma mikrofala? opowiadaj co i jak, bo u mnie w domku to brak takiego wynalazku i nawet nie mam w czym później odgrzewać obiadków a ponoć aż tak źle nie gotuję więc jak najbardziej zależy mi na jakości odgrzewanych dań :D

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 30 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Firanki, czy rolety? Liczba postów: 477 Grupa: Najnowsze t... Rzeczywiście ten sklep ma bardzo szeroką ofertę. Myślę, że warto sprawdzić, jeśli ktoś szuka firan.
  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 175 Grupa: Najnowsze t... Jeżeli poszukujecie łóżka to ja mogę śmiało polecić Wam ten sklep [url]https://lozka.net.pl/firm-pol-11423 47122-Stolarstwo-Wladyslaw-Marszalek.htm l[url] Szeroka...
  • Jak zaaranżować salon? Liczba postów: 277 Grupa: Najnowsze t... W aranżacji salonu dużo zależy od dobrze wybranego oświetlenia. Tak naprawdę taka zasada działa w każdym pomieszczeniu. Ale jednak w salonie widać ją szczególni...
  • Cegły w łazience? Co sądzicie Liczba postów: 107 Grupa: Najnowsze t... fajnie to wygląda :) a może pójść w czerwień? tak jak tu proponują: https://www.mtc.org.pl/czerwona-tapeta/
  • Podłoga Liczba postów: 115 Grupa: Najnowsze t... Osobiście staram się korzystać z usług specjalistów w danej branży, aby nie marnować swojego czasu i pieniędzy. Dlatego chciałbym Wam polecić sprawdzić ofertę s...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (5)

gości: 185

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >