Nowoczesna kuchnia.

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 30 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

2 czerwca 2009, 12:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik HANIA26 napisał: nawet nie mam w czym później odgrzewać obiadków a ponoć aż tak źle nie gotuję więc jak najbardziej zależy mi na jakości odgrzewanych dań :D to kupuj kuchenkę bo ja nie widzę w tym żadnego problemu, a może już coś wybrałaś co?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 sierpnia 2009, 19:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Sporo nowoczesnych trendów kuchennych można podpatrzeć tu: http://www.domoklik.pl/contest/type_kuchnia konkurs na najlepiej urządzoną kuchnię, to dobre miejsce na inspiracje!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 sierpnia 2009, 18:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Prucz rzeczy o których pisaliście, dla mnie nowoczesna kuchnia powinna być jak najbardziej ekologiczna. U mnie zamontowaliśmy młynek do odpadów organicznych i sortownik na śmieci. W rezultacie zmniejszyła się liczba śmieci do wywózki. Większość organicznych idzie do młynka, plastiki, szło, metal, papier do sortownika i później do tych specjalnych pojemników. Jest oszczędność i dbanie o środowisko - jest :D

Zgłoś | Cytuj | Link

19 października 2009, 16:09

Zgadzam sie: good 0 bad

W mojej kuchni stoi piękna szafa przesuwana od Komandora:D idealna do przechowywania wszystkiego ;)
Dostęp materiałów, z których mogłaby być wykonana taka szafa, jest ogromny, wiec dopasować ją można do każdych płytek, szafek itp. :D
Moja jest z matowego kakaowego szkła :) wystarczy kawałek blatu, kuchenka,lodówka, zlew i moja szafa - ot cała nowoczesna kuchnia ;D

Zgłoś | Cytuj | Link

25 listopada 2009, 15:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi się nowoczesna kojarzy bardziej ze sprzętem niż wystrojem. Często to idzie w parze, nowoczesne wyposażenie kuchenne często jest kupowane do nowych/wyremontowanych wnętrz. Ale ja uważam moją kuchnię za bardzo nowoczesną (pod kątem sprzętu), natomiast stylizowana jest raczej na starą. Wykończona drewnem, z długim drewnianym blatem, ze stuletnim kredensem, imitacją cegły wokół okapu, zlewem w kolorze "stary kamień". Ale sprzęty najlepszych marek, w kolorach czarnym i srebrnym.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 marca 2010, 14:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Szukacie nowoczesnej kuchni?Przejdźcie się do IKEA, Tam jest przeogromny wybór kuchni w jak najbardziej nowoczesnym stylu.
Różne materiały, szeroka gama kolorów, i super funkcjonalne. Ja uwielbiam ten sklep i robię tam zakupy regularnie,

Zgłoś | Cytuj | Link

13 kwietnia 2010, 13:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak jak meblowanie biura to była inicjatywa wspólna i cała firma decydowała tak w kwestiach domu jestem bardziej robotnikiem jak wizjonerem(Działka żony). Na rocznice ślubu chciałem zrobić jej prezent i odświeżyć nieco kuchnie. Wybrałem się do IKEA bo tam podobno wszystko jest. Pracownik widząc moje niezdecydowanie zaprosił mnie do komputera, włączył jakiś mało skomplikowany programik, stworzyliśmy poglądowy obraz mojej (już)starej kuchni i zaczęliśmy dyskutować...
Dokupiłem jedną szafeczkę, wymieniłem drzwiczki, dodałem panele ścienne i bajeczka... Zobaczyć reakcję żony - bezcenne.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 kwietnia 2010, 18:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Ikea daje cenne rady;) Niemniej troszkę mnie od niej odstrasza to że wszyscy z nich korzystają i wszyscy kupują te same sprzęty. Wydaje mi się że odświeżyć kuchnię można wymieniając jakieś sprzęty agd. Albo na przykład montując okap. Wygląda bardzo efektownie i jest praktyczny. Piękne widziałam na 1komp.pl.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 kwietnia 2010, 14:42

Zgadzam sie: good 0 bad

oj nie ja jakbym szukała inspiracji jak urządzić kuchnię nie koniecznie poszłabym do Ikei. Znam inne ciekawsze miejsca. Ale dla mnie nowoczesna kuchnia to taka, która jest bardzo przestronna jasna. może trochę wygląda na nieco niezagospodarowaną. No i oczywiście meble w nowoczesnych kolorach, no i oczywiście dodatki, które tworzą niesamowity klimat.
Taką nowoczesną kuchni można zobaczyć np . na tej stronie http://www.facebook.com/MyinPL jak dla mnie czerwone meble tworzą nowoczesny design. a co wy o tym sądzicie?

Zgłoś | Cytuj | Link

4 maja 2010, 17:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak zupełnie poważnie to zamysł był taki, żeby efekt końcowy spodobał się żonie i to udało się osiągnąć. Inspiracji można szukać wszędzie, także w IKEA i nie widzę w tym nic złego.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 30 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Firanki, czy rolety? Liczba postów: 477 Grupa: Najnowsze t... Rzeczywiście ten sklep ma bardzo szeroką ofertę. Myślę, że warto sprawdzić, jeśli ktoś szuka firan.
  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 175 Grupa: Najnowsze t... Jeżeli poszukujecie łóżka to ja mogę śmiało polecić Wam ten sklep [url]https://lozka.net.pl/firm-pol-11423 47122-Stolarstwo-Wladyslaw-Marszalek.htm l[url] Szeroka...
  • Jak zaaranżować salon? Liczba postów: 277 Grupa: Najnowsze t... W aranżacji salonu dużo zależy od dobrze wybranego oświetlenia. Tak naprawdę taka zasada działa w każdym pomieszczeniu. Ale jednak w salonie widać ją szczególni...
  • Cegły w łazience? Co sądzicie Liczba postów: 107 Grupa: Najnowsze t... fajnie to wygląda :) a może pójść w czerwień? tak jak tu proponują: https://www.mtc.org.pl/czerwona-tapeta/
  • Podłoga Liczba postów: 115 Grupa: Najnowsze t... Osobiście staram się korzystać z usług specjalistów w danej branży, aby nie marnować swojego czasu i pieniędzy. Dlatego chciałbym Wam polecić sprawdzić ofertę s...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19132 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 337

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >