Nowoczesna kuchnia.

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 30 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

23 lipca 2010, 13:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Projektując nowoczesną kuchnię, kierujemy się trzema zasadami: elegancją, prostotą i oszczędnością, unikając jednocześnie wszelkich rustykalnych elementów - glinianych kubków i warkoczy czosnku. Co może się w niej znaleźć? Oczywiście meble lakierowane na wysoki połysk o gładkich geometrycznych frontach. Obok bieli i écru, kolorów najbardziej popularnych w kuchennej przestrzeni, coraz częściej pojawiają się kontrasty, zestawienia z venge, intensywną czerwienią, które "ocieplają" sterylną przestrzeń, podobnie jak drewniane panele. Więcej pomysłów, porad znajdziesz tu http://www.twoj.komfort.pl/numery/4/awangarda -w-kuchni.php

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 sierpnia 2010, 19:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja uwielbiam czarne kuchnie, nowoczesne z fantazją;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 sierpnia 2010, 21:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Kuchnia to moim zdaniem najwazniejsze miejsce w domu, dlatego bardzo fajnei, ze macie tyle pomysłów, mozna zaczerpnąć co nieco.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 sierpnia 2010, 18:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja na razie nie mam zbyt nowoczesnego mieszkania, ale przymierzam się do jakichś zmian w tym temacie i pewnie będzie to niedługo się zmieniało. Przeglądałem oferty i różne aranżacje i podobają mi się meble myin trochę kosztują, ale dizajnersko mi odpowiadają.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 sierpnia 2010, 14:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Te mebelko sa całkiem niezłe, chociaz moje serce podbiły dodatki z tego sklepu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 października 2010, 12:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak, tak, tak! Kuchnia to w istocie najważniejsze miejsce w mieszkaniu. W sierpniu były u nas duże promocje na kuchnie, ale spokojnie jeszcze na pewno będą. O czym nie omieszkam poinformować!

Zgłoś | Cytuj | Link

15 października 2010, 23:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto korzystać z najnowszych dobrodziejstw w dziedzinie okuć i akcesoriów meblowych - to także one nadają kuchni charakteru i mają niezawodnie służyć przez cały okres użytkowania mebli. Warto szukać nowych rozwiązań - kuchnia nabiera atrakcyjności, funkcjonalności, a przede wszystkim wyrafinowanego charakteru.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 listopada 2010, 01:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam.
Ja polecam firme jumper z Rybnika. Kuchnie na wymiar zrobili mi w 2 tyg. Sam montaż trwał 1 dzień, a w drugi przywieźli tylko wykończeniowe listwy. Do tego jeszcze zrobili szafę w 3h. Zapłaciłem mało, a jestem bardzo zadowolony. Mogę ich polecić z czystym sumieniem.
pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

11 listopada 2010, 15:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja generalnie uwielbiam ciemne kolory w kuchni. Strasznie mi się podoba czarny. Świetnie to wygląda. Popatrz tutaj. Mają mnóstwo projektów aranżacji wnętrz :)

Zgłoś | Cytuj | Link

17 listopada 2010, 15:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Nowoczesna kuchnia kojarzy mi się z surowym stylem postindustrialnym, który jest zimny i mi się ogólnie nie podoba. Dla mnie idealnym połączeniem jest synteza stylu nowoczesnego z kuchnią w stylu prowansalskim. Ciepła kuchnia wypełniona zapachem ziół połączona z nowoczesnym sprzętem AGD.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 30 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Firanki, czy rolety? Liczba postów: 477 Grupa: Najnowsze t... Rzeczywiście ten sklep ma bardzo szeroką ofertę. Myślę, że warto sprawdzić, jeśli ktoś szuka firan.
  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 175 Grupa: Najnowsze t... Jeżeli poszukujecie łóżka to ja mogę śmiało polecić Wam ten sklep [url]https://lozka.net.pl/firm-pol-11423 47122-Stolarstwo-Wladyslaw-Marszalek.htm l[url] Szeroka...
  • Jak zaaranżować salon? Liczba postów: 277 Grupa: Najnowsze t... W aranżacji salonu dużo zależy od dobrze wybranego oświetlenia. Tak naprawdę taka zasada działa w każdym pomieszczeniu. Ale jednak w salonie widać ją szczególni...
  • Cegły w łazience? Co sądzicie Liczba postów: 107 Grupa: Najnowsze t... fajnie to wygląda :) a może pójść w czerwień? tak jak tu proponują: https://www.mtc.org.pl/czerwona-tapeta/
  • Podłoga Liczba postów: 115 Grupa: Najnowsze t... Osobiście staram się korzystać z usług specjalistów w danej branży, aby nie marnować swojego czasu i pieniędzy. Dlatego chciałbym Wam polecić sprawdzić ofertę s...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19132 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 290

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >