Jak zabezpieczyć telefon komórkowy - iPhone 12

« Powrót do grupy: Trudne tematy

9 września 2021, 13:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie, jako zupełnego laika, bardzo ważne pytanie. Jak zabezpieczyć telefon komórkowy? Słyszałem, że absolutnym obowiązkiem jest dobrej klasy etui. Większośc dla mnie wygląda niemalże identycznie, dlatego potrzebuje Waszej rady. Jaki pokrowiec kupić na iPhone 12? Czy dobierać do tego jeszcze specjalną folię czy wystarczy samo etui?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 września 2021, 15:00

Na pewno warto nad tym pomyśleć, bo dzisiaj wiadomo jak jest... A tak przy okazji to jestem ciekawa w jakiej sieci macie swój telefon? Ja właśnie znalazłam link na KOBA i zastanawiam się czy do nich się nie zgłosić? Tylko za 35 zł mam rozmowy nieograniczone, a także i internet.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 października 2021, 09:19

Użytkownik Ana1 napisał: Dla mnie, jako zupełnego laika, bardzo ważne pytanie. Jak
zabezpieczyć telefon komórkowy? Słyszałem, że
absolutnym obowiązkiem jest dobrej klasy etui. Większośc
dla mnie wygląda niemalże identycznie, dlatego potrzebuje
Waszej rady. Jaki pokrowiec kupić na iPhone 12? Czy
dobierać do tego jeszcze specjalną folię czy wystarczy
samo etui?

Udało mi sie kupić naprawdę świetne szkło - https://pancernik.eu/iphone-12-mini/szklo-har towane z filtrem światła niebieskiego dla ochrony wzroku.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Jak zadbac o samochód? Liczba postów: 12 Grupa: Trudne tema... Na pewno jak chcecie zadbać o wasze auto to warto mieć dobre ubezpieczenie dla niego. Te ubezpieczenie samochodu które macie na stronie będzie dobrym wyborem bo...
  • Magazyn wyposażenie Liczba postów: 197 Grupa: Trudne tema... Na magazynach często widzę regały tego typu https://www.e-regaly.pl/pol_m_Regaly-met alowe-1719.html . Według mojej wiedzy są to najlepsze regały do niskiego skł...
  • biuro tłumaczeń specjalistycznych Liczba postów: 8 Grupa: Trudne tema... Poniekąd gdy chodzi o same tłumaczenia to ja także jestem zdania, że niezwykle ważną sprawą jest to aby wiedzieć jakie zalety mają tłumaczenia online. Uważam, z...
  • Firma transportowa Liczba postów: 15 Grupa: Trudne tema... A może ktoś z was szuka firmy transportowej, od której można wynająć autokar na weselę ślub? Mogę wam polecić firmę http://www.bus-transport.eu/oferta/obslu ga-s...
  • Zdrowe zęby Liczba postów: 128 Grupa: Trudne tema... Tak to właśnie wygląda, kiedy boimy się iść od razu. Ładujemy się w koszty i to obecnie nie małe. Nieleczone zęby często wymagają długotrwałego leczenia, a nier...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17642 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 537

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >