Jaka kosiarka do trawy?

« Powrót do grupy: Pielęgnacja ogrodu

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

28 kwietnia 2012, 08:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja dobrze trafilem i moge smialo zarekomendowac ten super model kosiarki elektrycznej, bardzo tania i jak się sprawdza! Wycinam śmiało trawę:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 maja 2012, 11:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: niezapominajka napisał: power, ja co nieco wiem na temat kosiarek alko i muszę ci
powiedzieć, że od jakiegoś czasu jestem szczęśliwą
posiadaczką jednego z modeli konkretnie 46 BR Comfort i
przyznam, że sprawdza się fantastycznie, dobrze się
prowadzi, mocny silnik, ostre noże dają radę także z
dość wysoką trawą.


Zależy na jaką działeczkę, firma ok, ale na większą działkę dobrze jest wziąć model jednak z silnikiem briggsa, jeśli co roku przed sezonem zrobimy mały przegląd kosiarki to praktycznie nie ma szans, żeby odmówiła posłuszeństwa od siebie polecam wersje o mocy 5,5KM i 6KM

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 lipca 2012, 16:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Ale to do naprawdę bardzo małej ilości trawy,proponowałbym dobrą spalinowa kosiarkę z dużym koszem i szerokim zasięgiem koszenia. Podaj powierzchnię jaką masz do skoszenia i wtedy doradze konkretny model.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 lipca 2012, 13:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: power napisał: wiosna coraz bliżej więc najwyższy czas, żeby zacząć
myśleć o ogrodzie. Sama przymierzam się do tego, żeby
kupić nową kosiarkę, ale nie wiem zupełnie jaką
wybrać. widzę, że jesteście raczej zgodni co do firmy,
ale mnie wpadła w oko kosiarka Al-ko. I chcę was zapytać,
czy wiecie coś na temat tej firmy?

ja mam traktorek tej firmy. mogę spokojnie polecić. bardzo dobry sprzęt za stosunkowo niewielką kasę (choć traktorki to już wyższa półka cenowa jednak..) jak potrzebujesz dobrej kosiary to szukaj w sklepal-ko, doradzą odpowiedni model, ja się nie zawiodłam :)

Zgłoś | Cytuj | Link

18 sierpnia 2012, 21:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Al-ko, to bardzo porządny sprzęt. Możę być jeszcze Stiga czy Alpina, chociaż z tą ostatnią miałem trochę problemów - z elektryczną, bo ze spalinową już nie. Odradzam zaś firmę NAC - tragedia. Kilka przykładów:http://megastore.pl/5089,4863,4863,Spalinowe_Ko siarki.html

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 lutego 2013, 13:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Odkąd popsuła mi się stara kosiarka to postanowiłem zakupić naprawdę porządny sprzęt. Zdecydowałem się na kosiarkę spalinową Stiga, bo przemawia do mnie jakość i cena tego sprzętu. Zresztą nie myliłem się, bo jestem z niej zadowolony. Nic mi się w niej nie psuje i nie szwankuje.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 kwietnia 2014, 12:46

Zgadzam sie: good 0 bad

aby nie dopuścić do tego, żeby sprzęt szybko się popsuł, warto zainwestować w coś droższego czasem i cieszyć się nim przez lata. ja tak zrobiłem i od dawna już użytkuję http://www.sklepalko.pl/nowosci/kosiarka-elek tryczna-silver-46-4-e-comfort.html ogólnie bardzo dobra firma

Zgłoś | Cytuj | Link

26 maja 2014, 11:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jestem szczęśliwym posiadaczem tej: http://www.sklepalko.pl/trawniki-koszenie/kosiarki-elektrycz ne-i-akumlatorowe/3-22-se.html I jestem z niej bardzo zadowolony.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 czerwca 2014, 15:22

Zgadzam sie: good 0 bad

A może coś innego i równie dobrego, jak nie lepszego niż Alko? Też szukając kosiarki wszyscy polecali mi na forum Alko, NAC czy Victus. Jednak zdecydowałem się na kosiarkę elektryk Grizzly ERM 1231G. Zaryzykowałem i nie żałuję! :)

Zgłoś | Cytuj | Link

26 czerwca 2014, 19:14

Zgadzam sie: good 0 bad

ostatnio sprezentowałem sobie kosiarkę spalinową Turbo 38 SB marki Stiga i jestem z niej bardzo zadowolony, duży plus za regulację wysokości koszenia i mocny silnik z napędem przez co koszenie nawet na nierównym terenie nie jest problemem

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 9 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 213

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >