Jaka Lutownica?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

30 listopada 2010, 13:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Druga ważna sprawa w jakiej potrzebuje waszej pomocy. Szwagier zażyczył sobie pod choinkę lutownicę. Mam dylemat, gdyż dobrą lutownicę transformatorową kosztuje 84 złote. Jeżeli dorzucę parę groszy kupię już lutownicę oporową. Jak byście postąpili w mojej sytuacji?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 grudnia 2010, 17:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja na Twoim miejscu wybrałbym oporową jest droższa ale zdecydowanie lepsza. no i ma gwarancję w przeciwieństwie do transformatorowej

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 stycznia 2011, 16:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Gwarancja jest tutaj moim zdaniem kluczowa,bierz oporowa bo to inwestycja w przyszłość i nie będziesz ponosił kosztów ewentualnej naprawy lutownicy.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 lipca 2011, 13:44

Zgadzam sie: good 0 bad

ja całe zycie uzywałem trans. ale to też wiadomo jak kto lubi...

Zgłoś | Cytuj | Link

16 września 2011, 19:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiem że juz nieco po temacie, ale te dwie lutownice sa zupelnie do czego innego... Moze najpierw okresl co chce lutowac i wybierz dopiero pod tym kątem...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 kwietnia 2014, 16:54

Zgadzam sie: good 0 bad

ja znalazlem takie narzedzie w herz http://www.herz-polska.pl/item/2-eron-art-nr- 6600004.html. Jest wielofunkcyjne i ma dobre parametry. Mysle ze warto na nie zwrocic uwage

Zgłoś | Cytuj | Link

28 kwietnia 2014, 12:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Zobacz także na www.Weldsystem.pl gdzie znajdziesz szeroki wybór akcesoriów oraz urządzeń spawalniczych w niższych cenach.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 sierpnia 2014, 14:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Tu na pewno też http://www.nycz.pl/pl/hurtownia/asortyment/na rzedzia znajdziesz coś dla siebie. Ja mam od nich sporo narzedzi i nie narzekam.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 grudnia 2017, 20:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Organic Matcha Green Tea Powder - 100% Pure Matcha (No Sugar Added - Unsweetened Pure Green Tea - No Coloring Added Like Others)



Get 50% OFF Coupon Code -> http://bit.ly/MATCHA-50-OFF

- INCREASE MEMORY AND CONCENTRATION - The L-Theanine provided in a serving of Matcha Green Tea provides good, clean energy that can last up to 6 hours.
- MOOD ENHANCER - Matcha also contains L-theanine, an amino acid known as a natural mood enhancer.
- ENERGY BOOSTER - There is caffeine in Matcha, however, releases into the bloodstream slowly; resulting in a much gentler influence on the stomach.
- DIGESTION ENHANCER - The gentle caffeine boost is also calming on the rest of the body - many find it gradually aiding with digestion, healing, and cleansing.
- LOWERS CHOLESTEROL - people who drink Match Green Tea on a regular basis show lower levels of LDL (bad) cholesterol while at the same time displaying higher levels of HDL (good) cholesterol. Matcha green tea powder contains 60% EGCg (epigallocatechin gallate) which helps promote these benefits.
- FAT BLOCKER - Matcha green tea contains the polyphenol EGCG, a thermogenic component believed to boost metabolism and may aid the body in burning fat faster.
- INCREDIBLE TASTE - It smells fresh and inviting like freshly blended vegetables. While it has a sweet, natural taste, there are also hundreds of recipes that it can be blended into to help add amazing health benefits to every meal!

Get 50% OFF Coupon Code -> http://bit.ly/MATCHA-50-OFF

Zgłoś | Cytuj | Link

7 października 2018, 19:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Hej, przy wyborze lutownicy warto najpierw zastanowić się nad jej przeznaczeniem, jeśli potrzebujemy lutować drobne elementy lepiej sprawdzi się lutownica precyzyjna, która umożliwia lutowanie elementów SMD, natomiast lutownica transformatorowa jest wykorzystywana raczej do większych rzeczy, zresztą w razie wątpliwości możecie korzystać z tego poradnika na Narzedzia101.pl od A do Z jeśli chodzi o wybór dobrej lutownicy.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Odzież robocza Liczba postów: 47 Grupa: Porady i op... Wzmacnianie widoczności marki to istotny element budowania wizerunku w długim terminie. Skutecznym rozwiązaniem może okazać się odzież robocza z nadrukiem, zawi...
  • Wygodna poduszka, jaka? Liczba postów: 82 Grupa: Porady i op... Poduszka musi byc dobrana do twardosci materaca i pozycji w ktorej śpisz. Są rozne wysokosci poduszek z piany termoelastycznej i to jest bardzo ważne, tylko nie...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 128 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Kręgosłup - rehabilitacja Liczba postów: 62 Grupa: Porady i op... Kręgosłup jest fundamentem naszego ciała, a jego zdrowie ma kluczowe znaczenie dla naszego ogólnego samopoczucia i sprawności fizycznej. Niestety, liczne czynni...
  • Przydomowa oczyszczalnia ścieków - są jakieś minus... Liczba postów: 3 Grupa: Porady i op... A tak poważnie odnośnie zamiany na plusy to ma to odniesienie do ceny. Jeżeli ktoś powiedzmy planuje szambo betonowe (pominę kwestię szczelności) to zapłaci za...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 190

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >