Jaka dachówka najlepsza?

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 33 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  20 21 22 23 24  ▸  ▸▸

14 października 2015, 08:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Ale na pewno oba rodzaje dachówek są o wiele lepszym wyborem od blachy/blachodachówki. Pomijając już estetykę, a zwracając uwagę na względy techniczne. Blacha jest na pewno głośnym pokryciem, które tylko potęguje hałas przy opadach deszczu, czy gradu. A dodatkowo w upalne lata jak w tym roku, które prawdopodobnie będą powtarzały się w kolejnych latach przez złą izolacę oraz przewodnictwo mogą powodować, że temperatura na poddaszu będzie sięgała nawet 40 stopni, a gdy nie ma wstawionej klimatyzacji to nawet nie ma co tam wchodzić :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 października 2015, 02:13

Zgadzam sie: good 0 bad

No ja nie słyszałem o klimatyzacji na poddaszu :D więc blachodachówka jest bardzo złym pomysłem, bo doświadczyłem temperatur na poddaszu pod blachą i nie polecam, a dla odmiany mam dachówkę i na poddaszu nigdy nie jest gorąco.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 października 2015, 06:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Chodzi mi o całościową instalacje dla całego domu, a nie tylko na poddaszu :). W moim rodzinnym domu blacha leżała z 15 lat, to dla mnie był koszmar. Szczególnie podczas opadów deszczu, a gradu to już w ogóle. Latem również było tragiczne, właśnie przez te super wysokie temperatury. Na szczęście trafiliśmy na fajną oferte Braas i postanowiliśmy z tym skończyć.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 października 2015, 20:48

Zgadzam sie: good 0 bad

A ktoś mieszkał na poddaszu? A z jakiej oferty braasa skorzystaliście?

Zgłoś | Cytuj | Link

2 listopada 2015, 13:10

Zgadzam sie: good 0 bad

uważam, że nic lepszego nie znajdziesz od dachówki ceramicznej. Rozmawialiśmy długo z przedstawicielami w www.ambit.gda.pl i nam taką doradzili. Dachówka Domino jak dotąd się sprawdza to fachowcy naprawdę bardzo profesjonalni.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 listopada 2015, 18:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się z tym stwierdzeniem, natomiast jeżeli dla kogoś ekologia i cena są najważniejszymi prioretytami to dachówka betonowa jest najbliżej tych oczekiwań. Utwardza się ją jedynnie w 70 stopniach w porówaniu do ogromnych temperatur wypalania ceramiki. Co za tym idzie mniej zanieczyszczeń i CO2 dostaje się do atmosfery i nie musimy wykorzystywac tak ogromnych temperatur przez co cena jest o wiele niższa :)

Zgłoś | Cytuj | Link

24 maja 2016, 17:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Ceramika fajna, ale droga, by zdecydowaliśmy się na taką blachodachówkę http://www.zajkowska.com.pl/dachy.html i jest lepiej niż myślałam, że będzie.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 maja 2016, 20:15

Zgadzam sie: good 0 bad

No niestety za jakość trzeba płacić, ale nie zawsze jest tak źle. Dachówka betonowa w cenie waha się nawet ok. 30zł/m2 i to w technologii trójwarstwowej CISAR z 30 letnią gwarancją, więc wydaje mi się, że to będzie lepszy wybór.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 czerwca 2016, 22:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadza się nie raz sprawdzałem cenniki Braas i zwracałem uwagę także na dachówki betonowe byłem zaskoczony tak niską ceną. Szczególnie, że są objęte 30 letnią gwarancja.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 czerwca 2016, 23:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Duzy wybór pokryć dachowych w tym dachówek ceramicznych i betonowych można znaleźć w tej firmie http://gdabramczyk.pl z Marek k. Warszawy. U nich można też znaleźć dachówki ceramiczne Koramic. U mnie ta firma zajmowała się budową komina i montażem dachówek. Jeśli szukacie materiałów od sprawdzonych producentów, to warto zapoznać się z ich ofertę.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 33 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  20 21 22 23 24  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 354 Grupa: Robimy dach Wiata garażowa zwykle pokryta jest blachotrapezem.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 284

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >