Jaka folia na poddasze nieużytkowe?

« Powrót do grupy: Robimy dach

22 października 2008, 17:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy ktoś mi odpowie, bo czym więcej czytam, tym coraz większy galimatias mam w głowie. I drugie pytanie-jaką folię mam zastosować pod strop drewniany? Nie chodzi mi o markę, tylko czy ma być niskoparoprzepuszczalna, czy wysokoparoprzepuszczalna, a może jeszcze jakaś inna?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 czerwca 2010, 14:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Można zastosowac fiolię paroprzepuszczalną. Najlepsze sa te wysokoparoprzepuszczalne, te o mniejszej przepuszczalności wychodza pomału z użycia. Folie chronią przed przeciekami i umożliwieją odparowywanie wilgoci.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 lipca 2010, 10:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Nukka ma rację zwykła folia paroprzepuszczalna będzie odpowiednia. Jest to bardzo dobry materiał który wystarczy na lata użytkowania.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 lipca 2010, 13:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla powszechnie stosowanych folii dachowych wskaźnik przepuszczalności wynosi 1000-3000 g/m² na dobę; folie takie uważane są za wysokoparoprzepuszczalne. Spotyka się jeszcze folie o mniejszej paroprzepuszczalności, ale w praktyce wychodzą one już z użycia przy wykonywaniu pokryć dachowych.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 sierpnia 2020, 10:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Potrzebujesz wysokiej jakości foli do osłony poddasza? Folia budowlana od http://foljan.com.pl doskonale nadaje się do takich rzeczy jako dobry izolator, ale także dzięki niej zabezpieczysz swój dom przed wilgocią.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 października 2020, 10:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrą firmą, która ma szeroki wybór foli budowlanych jest https://www.e-budimer24.pl/ Jest to sprawdzony sklep internetowy, który zajmuje się sprzedażą materiałów budowlanych. Sam zamawiałem od nich kilka produktów i wiem że można im w pełni zaufać.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 listopada 2020, 12:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chcesz mieć pełny dach z jednej fachowej ręki zarówno jeżeli chodzi o pokrycie dachowe, akcesoria oraz dekarzy to postaw na Braas. Dzięki czemu również uzyskasz gwarancję systemową na okres 15 lat.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 grudnia 2020, 22:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja w tym roku musiałem zrobić porządek z dachem bo już w niektórych miejscach robiły się jakieś dziwne zacieki. Zamówiłem firmę dekarską z https://www.solidnydekarz.pl/, która zrobiła kawał dobre roboty. Dach jest bardzo dobrze zrobiony i przetrwa co najmniej 30 lat :).

Zgłoś | Cytuj | Link

29 maja 2021, 19:04

Zgadzam sie: good 0 bad

A czy wybraliście już odpowiednie materiały hydroizolacyjne dla fundamentów i dachu? Jeżeli jeszcze nie, to zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez Icopal u których będziecie mogli liczyć na najwyższy standard, pełne wsparcie i wieloletnie gwarancje imienne nawet na 45 lat.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 354 Grupa: Robimy dach Wiata garażowa zwykle pokryta jest blachotrapezem.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 286

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >