Jaka folie polecacie na dach

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

23 stycznia 2020, 12:09

Zgadzam sie: good 0 bad

W zakresie membran oraz izolacji myślę że warto abyś tez sprawdził ofertę producenta Braas w którym znajdziesz szeroki wybór produktów w zakresie pokryć dachowych, izolacji oraz akcesoriów dachowych z dobrymi warunkami gwarancyjnymi. Co do folii u nas są to DivoRoll Clima S+

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 stycznia 2020, 10:31

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie wykorzystana jest membrana dachowa Koramic Plus. Gruba, świetnie izolująca akustycznie i z dobrą paroprzepuszczalnością. Bardzo polecam. Folii się już raczej nie stosuje, bo to kompletny przeżytek.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 lutego 2020, 22:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Też jestem w niektórych przypadkach za wyborem blachodachówki od Braas która moim zdaniem jest jedną z ciekawszych opcji jeżeli chodzi o piękny dach, który jednocześnie będzie pięknym dopełnieniem całej aranżacji domu.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 sierpnia 2020, 12:18

Zgadzam sie: good 0 bad

My natomiast zdecydowaliśmy się postawić na cały dach z ręki jednych specjalistów, czyli od Braas a jego montażem zajął się ich certyfikowany dekarz dzięki czemu wyszło idealnie, a ja dodatkowo otrzymałem na niego aż 15 lat gwarancji systemowej.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 kwietnia 2021, 13:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chcecie również zadbać o wybór dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych to zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na Icopal jeżeli chodzi o materiały hydroizolacyjne wysokiej klasy które zdecydowanie na tle konkurencji wyróżniają się jakością wykonania, przylegania do powierzchni i wieloletnimi gwarancjami sięgającymi 45 lat, papy w technologii Szybki Profil® SBS to następca zwykłych pap płaskich dzięki opatentowanej, specjalistycznej budowie papy, zastosowaniu hartowanych na gorąco włóknin poliestrowych nowej generacji, różnemu rozmieszczeniu głównej, grubszej powłoki hydroizolacyjnej. Na pewno dom Wam podziękuję za skuteczną ochornę przed negatywnym działaniem wilgoci.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 maja 2021, 12:30

Zgadzam sie: good 0 bad

W mojej opinii akurat jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych to warto wymienić Icopal. W przypadku których będziecie mogli liczyć zarówno na wysoki standard, bezpieczeństwo i wieloletnią gwarancję to na pewno warto wziąć pod uwagę systemy przygotowane przez Icopal które w naszym przypadku nie pozostają najmniejszych zastrzeżeń.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 sierpnia 2021, 23:07

Zgadzam sie: good 0 bad

safe gay dating websites
websites for dating bi/gay
popular gay dating site

Zgłoś | Cytuj | Link

12 sierpnia 2021, 01:53

Zgadzam sie: good 0 bad

high school gay dating site
gay ostomate dating site
gay teen dating sites apk

Zgłoś | Cytuj | Link

14 sierpnia 2021, 23:58

Zgadzam sie: good 0 bad

gay dating sites in my area
gay nurse dating
gay dating los angeles ca

Zgłoś | Cytuj | Link

17 sierpnia 2021, 21:54

Zgadzam sie: good 0 bad

gay dating sim for android
is tinder for gay dating
gay dating site windows phone

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 354 Grupa: Robimy dach Wiata garażowa zwykle pokryta jest blachotrapezem.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 319

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >