Jaki wzor dachowek wybieracie?

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

18 maja 2015, 20:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam ciekawą galerię dotycząc dachówek http://www.budnet.pl/galeria-Dachowki-ceramic zne-20982-1.html

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 maja 2015, 08:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak u mnie robiła dach ekipa z abud-dach (http://www.abud-dach.eu/) to pomogli mi wybrać odpowiednia dachówkę. Przede wszystkim taką, zeby była trwała, a kolor i wzór mogłem wybrać sam. Ale ich rady abrdzo pomogły.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 maja 2015, 23:59

Zgadzam sie: good 0 bad

A jakiej firmy dachówkę wybrałeś i jaki model?

Zgłoś | Cytuj | Link

23 maja 2015, 16:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Właśnie również chętnie bym się tego dowiedział. I czy jest to dachówka betonowa czy jednak ceramiczna ?? :)

Zgłoś | Cytuj | Link

24 maja 2015, 13:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Spojrzałem w link i widzę, że oni nie tylko robią, ale także są dystrybutorami, ale nie ma na ich stronie oferty.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 maja 2015, 22:15

Zgadzam sie: good 0 bad

No właśnie ^^ Wypisane rodzaje pokryć i usług ale cennika czy dokładniejszego opisu brak. Dlatego właśnie wolałem zakupić swoją dachówke bezpośrednio od dystrybutora marki. W moim przypadku Braas miałem przynajmniej pewność co do gwarnacji i dostawy oraz odpowiedniej ceny, zamiast szukania potem igły w stogu siana :)

Zgłoś | Cytuj | Link

26 maja 2015, 22:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie, kupno poprzez składy podnosi cenę, bo pracownicy składu też muszą zarobić, więc lepiej kupić od producenta.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 maja 2015, 19:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Całkowicie się zgadzam :). Dodatkowo mniejsze problemy gdy występuja jakies uszkodzenia dachówki, bo mogą przerzucać na siebie wine i nie wiadomo jak może być z gwarancją :)

Zgłoś | Cytuj | Link

30 maja 2015, 20:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Z tym akurat nie powinno być problemu, bo gwarancję wystawia Ci chyba braas, a nie sprzedawca, ale nie mam pewności.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lipca 2015, 11:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Odnośnie samych składów to się nie zgodzę - ja kupiłem w cenie ok 23 zł/m2 dachówkę ceramiczną (staroklasztorną) w składach dachowych w Warszawie właśnie, i nie dość, że chyba coś 40 lat gwarancji, to jeszcze mi naraili fajnego wykonawcę. Nie wydaje mi się, że to jakaś ogromna marża, a chłopaki byli bardzo pomocni.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 354 Grupa: Robimy dach Wiata garażowa zwykle pokryta jest blachotrapezem.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 298

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >