Jaki dach jest najtrwalszy?

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 28 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  16 17 18 19 20  ▸  ▸▸

15 lutego 2017, 09:49

Zgadzam sie: good 0 bad

W zasadzie zależy to również od tego jaki budżet możesz przeznaczyć na zakup dachówek, wybór producenta, jakości- ma dosyć duże znaczenie. Zobacz na www.DachuZulawy.pl zajmujemy się tym na co dzień i chętnie pomożemy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 lutego 2017, 20:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Dachówka betonowa Braas mysle ze kazde warunki wytrzyma, sam ją mam i super sie sprawdza w zasadzie w kazdych warunkach.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 lutego 2017, 09:21

Zgadzam sie: good 0 bad

No ogólnie dachówka to dobre pokrycie z tego względu, że ma dużo większą wage niż np blacha więc ciężej ją zerwać. Dodatkowo też nie przenosi tak dźwięku ja blacha. Dodatkowo dachówki w Braas posiadają najniższa nasiąkliwość.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 marca 2017, 18:06

Zgadzam sie: good 0 bad

No przy dobrej więźbie nie ma lepszego pokrycia niż dachówka. Dobra cena, świetne względy estetyczne i pozostałe funkcje jakie wymienił Eldon32

Zgłoś | Cytuj | Link

27 marca 2017, 13:49

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie dach już prawie skończony, ale zastanawiam się jeszcze nad jego pokryciem. Z jednej strony blachodachówka z drugiej płytki ceramiczne. Każde rozwiązanie ma swoje plusy i minusy. Nie mogę się zdecydować nie mniej jednak wiem, że takie zadanie trzeba zlecić komuś kto się na tym zna i w tym wypadku za radą teścia zleciłem montaż http://jak2002.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 marca 2017, 20:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Zrobiony przez porządnego cieślę! Oczywiście sama robocizna to połowa sukcesu, druga to dobry materiał. Sami zainwestowaliśmy w dachówkę ceramiczną Roben (znana i sprawdzona marka) no i z dachem nie mamy żadnych kłopotów mimo opływu lat.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 marca 2017, 09:04

Zgadzam sie: good 0 bad

To właśnie jak się robi dach to po pierwsze muszą być faktycznie użyte bardzo dobre materiały, a po drugie dobra firma dekarska, która ma wiedzę i doświadczenie. U mnie robiła firma ze śląska http://doboszdachychorzow.pl/ zobaczcie sobie ich zakres usług.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 marca 2017, 16:48

Zgadzam sie: good 0 bad

No nie wiem czy w stosunku jakość- cena jest coś lepszego niż dachówka. Do tego producentem któremu zaufaliśmy i też moja rodzina jest Braas. Warunki gwarancyjne, jakość i piękna linia.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 kwietnia 2017, 20:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Vermud napisał: Zrobiony przez porządnego cieślę! Oczywiście sama
robocizna to połowa sukcesu, druga to dobry materiał. Sami
zainwestowaliśmy w dachówkę ceramiczną Roben (znana i
sprawdzona marka) no i z dachem nie mamy żadnych kłopotów
mimo opływu lat.


Osoba wyżej ma rację z tym Robenem. Lepiej może minimalie dopłacić, ale mieć na dachu coś porządnego. Dach to dach, jego remont to zawsze spore koszty, więc dobra dachówka nam rozwiąże sporo kłopotów.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 kwietnia 2017, 11:55

Zgadzam sie: good 0 bad

W przypadku dachu dobrze jest postawić na materiał, który będzie w stanie wytrzymać negatywne warunki atmosferyczne przez naprawdę długi czas.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 28 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  16 17 18 19 20  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 354 Grupa: Robimy dach Wiata garażowa zwykle pokryta jest blachotrapezem.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 222

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >