Jaki dom wybudować

« Powrót do grupy: Moja budowa

2 lipca 2021, 07:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Jestem na etapie planowania budowy domu i rozważam wszystkie możliwe opcje, które ewentualnie mogę w trakcie budowy wykorzystać. Jeśli ewentualnie możecie coś podpowiedzieć, może ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z domami szkieletowymi i ewentualnie podzieli się opinią czy warto się na taką opcję zdecydować.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 lipca 2021, 13:31

Mam wrażenie, że jeśli chodzi o takie sensowne propozycje to bardzo dobrze wypada Lingum Home (https://www.lignumhome.pl/). Firma z doświadczeniem jeśli chodzi o budowę domów szkieletowych, na pewno wysoki poziom standardu realizacji oraz wykonania i tym samym faktycznie realizacja również w taki sposób, by budynek spełniał oczekiwania inwestora.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 sierpnia 2021, 13:33

Wiem, że ten wątek dotyczy budowy, ale co byście wybrali dom parterowy czy piętrowy. Stoję przed taką decyzją i szukam wszelkich porad, mogą być też artykuły na ten temat, takie jak ten http://fox360.net/pl/mezczyzna/dom-parterowy- czy-pietrowy-co-kupic.html . Rozważam wszelkie za i przeciw i potrzebuję konkretnych argumentów.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 grudnia 2021, 14:58

Zastanawiacie się nad kupnem domu? Jest to trudna decyzja. Z pewnością musi zostać dokładnie przemyślana. Polecam Wam tradebest , jest to strona na której znajdziecie wyszukiwarkę która w znacznym stopniu pomoże Wam w znalezieniu oferty spełniającej Wasze wymagania wymaganiom.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17323 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 261

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >