Jaki regulator temperatury do ogrzewania podłogowego wybrać? Funkcjonalność ogrzewania podłogowego.

« Powrót do artykułu: Jaki regulator temperatury do ogrzewania... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

28 września 2016, 13:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Korzystanie z manualnych regulatorów temperatur i w przypadku klasycznego ogrzewania, jak i podłogowych mat to w zasadzie jedno z najlepszych urządzeń na ten moment. Jak autor wspomniał, duża funkcjonalność, możliwość regulacji temperatury, ustalenie zdalne harmonogramu- dzięki czemu niższe koszta.https://www.dobregniazdka.pl/27243-regulator-temperat ury-podlogi-ze-stykiem-zwiernym-berker-r-1-r-3-czarny-polysk -27243-27243

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 marca 2017, 10:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Współpracuję z hurtownią Swatt w temacie zaopatrzenia. Na stronie swatt.pl można sobie poszczególne sterowniki przejrzeć. Dobrze opisane, wiadomo czego się spodziewać. U nich biorę sterowniki do kotłów i klienci są z instalacji zadowoleni. Bezpieczne sterowniki, atestowane, nie jest to chińska produkcja z chińską skutecznością w stylu - raz się włączy, a za drugim razem już nie zaskoczy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 marca 2017, 16:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo wszechstronny wybór sterowników solarnych w wysokim standardzie ma Swatt na swojej stronie swatt.pl. Ich mogę polecić zwłaszcza jeśli ktoś chce na stałe sobie zaopatrzenie załatwić. Duże możliwości mają jeśli chodzi o dostępność. Sterownik zamawiam polskiego producenta, kosztuje niecałe 200 zł i ma bardzo długą gwarancję, a to już jednak się mocno na jakość zazwyczaj przekłada.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 kwietnia 2017, 19:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak na razie dobre doświadczenia mam z hurtownią Swatt ze strony swatt.pl. Dużo sterowników i regulatorów do systemów ogrzewania stąd biorę właśnie. Mają dobre, sprawdzone marki, krótki czas oczekiwania na dostawę, konkurencyjne ceny. Można się tutaj dogadać, obsługa z bardzo fajnym elastycznym podejściem. Warto sobie przejrzeć na stronie opisy sterowników, wszystko jest podane w miarę rzetelnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 kwietnia 2017, 22:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrze mi się kupuje przez stronę swatt.pl. Sprawnie prowadzona hurtownia internetowa nastawiona głównie na obsługę instalatorów. Mają szeroką gamę sterowników, można dobrać urządzenia pod każdą instalację – czy to kotły, kominki, czy systemy solarne. Także jest wszechstronnie, można w jednym miejscu kupić wszystko co potrzebne, bez błądzenia od jednej hurtowni do drugiej i tracenia czasu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 maja 2017, 23:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam dobre doświadczenia jeśli chodzi o hurtownie z firmą Swatt – swatt.pl. Robię tutaj zakupy dla swojego przedsiębiorstwa już niecały rok i jest okej. W temacie sterowników to wybór mają bardzo wszechstronny, od prostych urządzeń do bardziej zaawansowanych.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 maja 2017, 23:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Nowoczesne termoregulatory LCD choćby pod instalacje solarne sprzedaje Swatt przez swoją stronę swatt.pl. Klienci bardzo sobie chwalą zwłaszcza urządzenie dotykowe St 460, na pewno wygodne i też pod względem estetycznym robi wrażenie. System najnowszej generacji o sporych możliwościach. My tutaj robimy zakupy na większe ilości także mam naliczany specjalny rabat instalatorski.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 lipca 2019, 08:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że warto abyś również zwrócił uwagę na Salus Controls, ponieważ posiadają wysokiej jakości rozwiązania, które świetnie się sprawdzają pod względem regulacji temperatury w pomieszczeniach. My zdecydowaliśmy się na model HTR24V który posiada funkcję PWM, VP która chroni zawory termostatyczne przed zastaniem, czy też m.in NSB a jest to redukcja nocna jako regulator podrzędny. Dostępny jest również w całkiem dobrej cenie, do tego na ich https://www.facebook.com/SALUSControlsPolska/ znajdziesz wiele ciekawych informacji na temat rozwiązań, jakie pojawiły się w ich ofercie w zakresie sterowania oraz regulacji.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 grudnia 2019, 12:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuję kotły centralnego ogrzewania to polecam skontaktować się z ta firmą https://www.kotly-piece.pl/. Ja od nich kupowałem sterownik do mojego pieca.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 stycznia 2020, 10:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja osobiście polecam firmę https://kotly-dragon.pl/automatyka/sterowniki / i ja kupiłem u nich sterownik do mojego kotła grzewczego. Na miejscu doradzono mi jaki sterownik kupić i na co zwrócić uwagę.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 199

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >