Jaki samochód dla rodziny?

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7  ▸

16 września 2019, 10:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja proponuje takie rozwiązanie jak wynajem aut Wrocław Idz do jakiejs wypozyczalni pooglądaj, wez ktore Ci sie podoba na przejażdzke. Mozna pozyczac na krotkie terminy i bez kaucji. I mysle ze wtedy bedzie Ci latwiej podjac decyzje jakiego tak naprawde auta potrzebujesz

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 października 2019, 16:00

Ja wam powiem że u mojej rodziny dobrze sprawdza się auto marki BMW, mamy je od kilku lat i chwalimy. Zakupiłem je w salonie Bawaria Motors w Jankach i polecam jak też zastanawiacie się nad tą marką. To dealer z dobrą obsługą klienta i solidnym serwisem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 października 2019, 19:34

jakiś większy np kombi aby nie mieć problemów z zapakowaniem się ze wszystkimi "gratami" potrzebnymi na wyjazd. Najważniejsze aby auto było sprawne. A żeby było sprawne trzeba o nie dbać. Ja np regularnie co 10 tysięcy wymieniam olej silnikowy. Stosuję shell helix. Zero problemów z autem.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 października 2019, 14:36

jeśli juz się zdecydowałeś, radzę dobrze sprawdzić samochód :)
Polecam sobie sprezentować Miernik grubości lakieru :) Mały wydatek, a gadżet świetny :)

Zgłoś | Cytuj | Link

29 października 2019, 20:32

A może Opel Zafira? To dopiero rodzinny , bezpieczny, nowoczesny minivan . Kupiliśmy kilka miesięcy temu w Warszawskim salonie Mm Cars, polecam. Auto marzeń, a obsługe salonu oceniam wzorowo.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 listopada 2019, 19:11

BMW Gran Tourer to masz konkretne rodzinne auto, 7 osobowy SUV. Przestronne wnętrze, auto wygodne, ekonomiczne, bezpieczne. Polecam katowicki salon Bawaria Motors BMW, znajda ci nawet używane auto znacznie taniej

Zgłoś | Cytuj | Link

29 listopada 2019, 19:11

BMW Gran Tourer to masz konkretne rodzinne auto, 7 osobowy SUV. Przestronne wnętrze, auto wygodne, ekonomiczne, bezpieczne. Polecam katowicki salon Bawaria Motors BMW, znajda ci nawet używane auto znacznie taniej

Zgłoś | Cytuj | Link

5 grudnia 2019, 19:03

My mamy rodzinny samochód ale wiadomo, ze jak w każdym czasem trzeba coś wymienić.Aktualnie przyszedł czas na felgi sklep i szukamy jakiejś dobrej ceny na nie.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 grudnia 2019, 19:04

motilium 30 mg

Zgłoś | Cytuj | Link

12 lutego 2020, 11:52

Jeżeli zależy wam na używanym aucie z wyższej półki, które pomieści całą waszą rodzinę to polecam wam zajrzeć na stronę https://japanimports.pl/ Firma ta zajmuje się sprzedażą samochodów tego typu. Sam kiedyś zakupiłem od nich Subaru Forestera i jestem z tego bardzo zadowolony.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7  ▸

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 15736 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 179

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >