Jaki taras - drewno czy płytki??

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 36 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  19 20 21 22 23  ▸  ▸▸

12 września 2016, 09:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam tarasy drewniane wykonywane przez Firmę Kontar. http://www.kontar.info/ Solidne i świetnie wyglądające produkty. Jeżeli odpowiednio się zadba o konserwację, będą przez wiele lat cieszyć swoich użytkowników.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 września 2016, 10:38

Obydwa materiały są moim zdaniem ciekawe i godne uwagi, zainteresowania . drewno w praktyce może okazać się droższe, ponieważ na taras powinien być to odpowiedni gatunek drewna, plus jego dobra impregnacja o której nie wolno zapominać.

DomyHeban.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 września 2016, 13:52

Faktycznie ładny ten taras ale duża zasługa w tym jego otoczenia, nieprawdaż? Taki widok to mogę mieć i taras w betonie.
Dla wygody zdecydowanie płytki, teraz są w tak ciekawych wzorach, że nawet wśród tarasowych znajdziesz i te udające drewno. I raczej wybierać z większych płytek, a jak kamienne to może coś takiego jak płytki Konkret?

Zgłoś | Cytuj | Link

14 września 2016, 16:16

Nie lubię sztucznych rzeczy, wolałem prawdziwe drewno. My mamy indonezyjskie Keriung http://twojtaras.pl/shop/deski-tarasowe-3/deski-tarasowe-ker uing-25x145/ Jestem z niego zadowolony, drewno dobrze się zachowuje, wygląda ładnie a leży juz prawie dwa lata.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 września 2016, 09:59

Ja też zdecydowanie jestem za drewnem. Dodatkowo płytki mogą zostać szybko zniszczone a drewno jest trwalsze.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 września 2016, 10:18

Zdecydowanie płytki, bo są znacznie trwalsze od drewna. Kamień super wygląda i łatwo się do czyści. Trochę jest przy tym tarasie zawsze roboty, bo klej trzeba rozrobić, wypoziomować, zafugować...ale zostaje na lata ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

19 września 2016, 14:00

Płytki są znacznie prostsze w obsłudze. Taras drewniany jest oczywiście piękny, ale zbyt wiele czasu zajmuje "opieka" nad nim.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 września 2016, 08:41

Popieram przedmówców - płytki są o tyle lepsze, ponieważ są trwalsze i łatwiejsze w utrzymaniu.
@Hamster ja akurat płytki od jakiegoś czasu kleję pianoklejem, więc przynajmniej odchodzi mi robota z przygotowaniem kleju i sprzątaniem. Poziomowania wiadomo - nie unikniesz. ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

30 września 2016, 13:31

Ja mam taras z drewna :) Mi też kojarzy się z latem :) Prawda, że bardzo długo zastanawiałam się nad płytkami z tego jednego powodu, że łatwiej o nie zadbać. Bałam się, że drewno źle zaimpregnowane będzie się psuć. Ostatecznie jednak zdecydowaliśmy się również na zadaszenie: http://www.alu-tent.pl/oferta/zadaszenia-memb ranowe/
Drewno ma dodatkową ochronę przed deszczem i śniegiem, a taras wygląda pięknie. Polecam wykorzystać drewno do budowy tarasu, nie będziecie żałować :)

Zgłoś | Cytuj | Link

21 października 2016, 11:33

Jak dla mnie jedynym rozwiązaniem, z którego sam skorzystałbym przy takiej inwestycji jest budowa tarasu z drewna. Wydaje mi się, że to materiał, który idealnie nadaje się do tego typu miejsca. Sam też planuję w przyszłości takie rozwiązanie. Ale przede wszystkim to trzeba pozyskać drewno. Ja znalazłem dla siebie tartak, w którym kupie odpowiednie dla mnie drewno i zacznę na wiosnę budowę. Ten tartak to http://www.mat-bud.szczecin.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 36 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  19 20 21 22 23  ▸  ▸▸

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Fototapeta - modna, czy niekoniecznie? Liczba postów: 3517 Grupa: Wykańczamy... Moim zdaniem fototapeta nadal może być fajną ozdobą, ale trzeba ją dopasować do charakteru i wystroju wnętrza. Poza tym im bardziej stonowana, tym bardziej uniw...
  • Ile kosztuje monitoring? Liczba postów: 2685 Grupa: Wykańczamy... Instalacje alarmowe i systemy monitoringu ABAKS SYSTEM to najlepszy sposób ochrony nieruchomości przed włamaniem i napadem. Zajmujemy się kompleksowymi usługam...
  • jakie gwoździe i inne elementy złączne na budowę? Liczba postów: 35 Grupa: Wykańczamy... Jak potrzebujecie większą ilość elementów złącznych czy mocujących, to najlepiej zrobić zakupy w hurtowni, gdzie sprzedają takie rzeczy na wagę, na pewno będzie...
  • malowanie ścian Liczba postów: 165 Grupa: Wykańczamy... Jak dla mnie malowanie natryskowe to tylko z pomocą firmy www.mileo-bud.com.pl. Ja korzystałam z oferty firmy podczas gruntownego malowania mieszkania.
  • projektant wnętrz Liczba postów: 56 Grupa: Wykańczamy... Ja właśnie mam też mieć wykańczany dom. Dlatego powoli rozglądam się za inspiracjami itd. W jaki sposób fajnie zaaranżować swoje wnętrza. Myślę, że przykładowo....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19251 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 170

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >