Jakie drewno na ogrodzenie?

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

23 lutego 2009, 12:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Jaki gatunek drewna jest najlepszy na materiał do wykonania ogrodzenia? Powinno być ono wytrzymałe na złamania(żeby złodziej jednym uderzeniem nie złamał go i wszedł do domu. Mogli byście coś doradzić?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 lutego 2009, 20:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Złodziej i tak wejdzie, je sobie sobie tego zażyczy.
Drewno ma być liściaste, twarde.

Majczęściej stosowana jest olcha. Może nbyc i dąb, ale to kosztuje.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 lipca 2018, 12:55

Zgadzam sie: good 0 bad

A czy nie myślałeś o zastosowaniu czegoś innego niż drewno, jak np. elementów Gardeo Pozbruk, które nie wymagają zalewania oraz dodatkowego dozbrajania, dzięki czemu również są proste w montażu. A tworzą przepiękny efekt wizualny :)

Zgłoś | Cytuj | Link

10 lipca 2018, 19:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Pytanie czy musi być to na pewno drewno? Akurat jeżeli chodzi o ogrodzenie to zajmujemy się tym na co dzień i możemy pomóc, doradzić na www.Grodzimy.com mamy doświadczenie w tej kwestii :)

Zgłoś | Cytuj | Link

29 lipca 2018, 13:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Hmm a co powiesz na ogrodzenie betonowe? Sprawdź jak szeroki zakres propozycji ma w swojej ofercie Pozbruk bo tego typu ogrodzenia nie tylko są trwałe ale również pięknie się prezentują. Dodatkowo nie ma obaw o pękanie, czy uszkodzenia ponieważ są odpowiednio zabezpieczone powłoką hydrofobową H-Plus.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 sierpnia 2018, 14:08

Zgadzam sie: good 0 bad

W przypadku ogrodzenia zdecydowanie lepiej inwestować w ogrodzenia typu panelowego które jest wytrzymałe i solidne, a do tego również znakomicie się prezentuje. warto przemyśleć tą opcję.

Ten post był edytowany przez Grodzimy.com dnia: 22 sierpnia 2018, 17:12
Zgłoś | Cytuj | Link

13 września 2018, 22:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Można wziąć kompozyt wpc to niby nie jest prawdziwe drewno ale do złudzenia je przypomina, mam go na płocie jako wypełnienie przęseł z dobretarasy.pl i drugi raz wybrałbym to samo

Zgłoś | Cytuj | Link

1 listopada 2018, 22:32

Zgadzam sie: good 0 bad

W takim razie sprawdź również piękne kostki dekoracyjne Kanada Pozbruk, które świetnie imitują kolor oraz wygląd elementów drewnianych.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lutego 2019, 09:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie najlepiej jeżeli będzie to solidne i trwałe drewno- np: sosna sprawdzi się tutaj bardzo dobrze, wystarczy tylko odpowiednio zaimpregnować tego typu ogrodzenie.


NowoczesneOgrodzenia.com

Zgłoś | Cytuj | Link

3 kwietnia 2019, 17:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto wybrać w takiej opcji odpowiedni gatunek drewna, dosyć dobrze sprawdza se solidny buk lub sosna.


Alutech-doors.pl

Ten post był edytowany przez Alutech-Doors.pl dnia: 3 kwietnia 2019, 19:49
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Czyszczenie kostki brukowej Liczba postów: 491 Grupa: Ogrodzenia... Czyszczenie kostki brukowej wbrew pozorom wcale nie jest trudnym zadaniem, wystarczy robić to systematycznie używając odpowiednich preparatów i nie mamy się cze...
  • jak wysoki płot? i z czego? Liczba postów: 4081 Grupa: Ogrodzenia... drewniany najlepszy
  • Ogrodzenie nowoczesne i brama garażowa Liczba postów: 81 Grupa: Ogrodzenia... Czy możecie polecić sprawdzoną firmę która zakłada bramy garażowe Poznań. Zależy mi na szybkich terminach. Jak na razie wyszukałam w Internecie firmę Rolo-Styl....
  • Jakie ogrodzenie? Liczba postów: 31164 Grupa: Ogrodzenia... [quote=R-met.pl]Zgadzam się aczkolwiek nie mam pewności czy panele ogrodzeniowe są na tyle reprezentatywne aby zawsze umieszczać je na front, może lepszą opcją....
  • Automatyka do bram Liczba postów: 316 Grupa: Ogrodzenia... Automatyka firmy https://www.polbram.eu/ jest jedną z lepszych, korzystałem kiedyś z innego producenta i się zawiodłem. Odkąd mam ich ogrodzenie i automatykę ws...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 276

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >