Jakie drzewa owocowe?

« Powrót do grupy: Pielęgnacja ogrodu

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸

14 czerwca 2016, 11:30

Zgadzam sie: good 0 bad

W przyszłym roku zamierzam posadzić z mężem jabłonie i czereśnie, może jeszcze gruszki. Na co zwrócić uwagę przy ich sadzeniu?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 czerwca 2016, 12:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Na to aby miały odpowiednią glebe,jej ph oraz wybrać ich dobrą odmianę,to bardzo ważna kwestia. Myśleliście już nad jakimiś konkretnymi odmianami? BO jeżeli nie to chętnie doradzimy:)

www.Fabryka-zieleni.eu

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 sierpnia 2016, 13:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja u siebie posadziłam jabłonie i brzoskwinie. Wszystko zamawiałam z http://podkarpackiesady.pl/. Tam na stronie w opisie produktu pisze jakie wymagania ma dana roślina, także jest to bardzo pomocne, bo wszystko zależy jakie masz warunki w ogrodzie.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 maja 2017, 06:34

Zgadzam sie: good 0 bad

W zasadzie masz dowolny wybór jeżeli chodzi o drzewka owocowe, mogą być to zarówno jabłonie jak i czereśnie, brzoskwinie, nektarynki- to już zależy od Ciebie, jednak pamiętaj aby o każde drzewko zadbać w odpowiedni sposób,a pomogą w tym celu nasze preparaty www.Symbiom.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

8 kwietnia 2018, 13:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam w swoim ogrodzie wiśnię a kiedyś miałem również jabłoń

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 kwietnia 2018, 11:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Wybór drzew do ogrodu powinien być przemyślany. Generalnie ilość drzew musi być dobrana do powierzchni ogrodu. Ja właśnie szukam odpowiednich drzew owocowych i ozdobnych. Odwiedziłem szkółkę drzew firmy ogrodniczej Marka Gurgula http://www.marekgurgul.pl/szkolka-drzew-krzew ow/ . Mają duży wybór drzew liściastych i iglastych, posadzonych w specjalnych pojemnikach dzięki czemu drzewo łatwiej jest przetransportować oraz zasadzić. Możesz do nich zajrzeć, jest w czym wybierać.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 października 2018, 22:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Według mnie warto trochę miejsca poświęcić na stare odmiany, troszkę zapomniane teraz w naszym pięknym kraju. Spokojnie można je teraz zakupić np w internetowych sklepach ogrodniczych.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 listopada 2018, 19:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Gdybym miał możliwość, zasadziłbym grusze, jabłonie i koniecznie mirabelkę - taka sentymentalna podróż do dzieciństwa

Zgłoś | Cytuj | Link

9 października 2019, 16:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam śliwę lub gruszkę

Zgłoś | Cytuj | Link

9 kwietnia 2020, 16:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Jest wiele pięknych drzew, które warto zasadzić w swoim ogrodzie. Wiele jest takich, które potrzebują bardzo indywidualnej pielęgnacji. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o roślinach, koniecznie zajrzyj na https://kwiaty-ogrody.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19165 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 251

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >