Jakie karnisze?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸

29 listopada 2015, 11:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Proponuję zakup karniszy metalowych, są trwalsze i posłużą z pewnością przez wiele lat. Mamy duży wybór karniszy metalowych o różnych średnicach. Najpopularniejszym jest karnisz 19mm, który nadaje się praktycznie do każdego pokoju. Są do wyboru złoto antyk lub srebro satyna.
Przykład karnisza metalowego srebrnego 19mm

--------------
Producent Karniszy Lando http://producent-karniszy.pl

Ten post był edytowany przez Producent-Karniszy-Lando dnia: 29 listopada 2015, 11:34
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 stycznia 2016, 11:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja również uważam, że karnisz - jak każdy element dekoracyjny - powinien być dobrany do całej aranżacji wnętrza. Zanim ostatecznie zdecydujemy się na jakiś, warto poznać wszystkie dostępne opcje i zdecydować się na ten, który będzie w naszym pomieszczeniu najlepiej się prezentować. Tutaj http://www.wystroj-okien.pl/_blog/7-Jak_wybra c_odpowiedni_karnisz.html jest przydatny artykuł na temat samych karniszy, a także systemów mocowań firan i zasłon na nich.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 stycznia 2016, 10:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat w kwestii kupna karniszy do domu,to także skłaniam się ku opcji metalowych ponieważ są zdecydowanie najładniejsze i najbardziej wytrzymałe,solidne.,ale to nic innego jak tylko kwestia gustu,stylu w jakim chcemy urządzić pokój.


www.BellaStoria.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

2 lutego 2016, 11:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie też się bardziej podobają karnisze metalowe, ale i tak wszystko zależy od stylu w jakim jest urządzone całe mieszkanie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

9 lutego 2016, 10:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Minęło już trochę czasu,więc jeżeli wątek jest aktualny oraz jeśli zaglądasz na forum,to koniecznie napisz na jaki karnisz się zdecydowaliście z jakiego materiału. Czekamy na odpowiedź:)


BellaStoria.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google
Ten post był edytowany przez kewlar dnia: 19 grudnia 2016, 23:44
Zgłoś | Cytuj | Link

29 czerwca 2017, 12:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Oj powiem Wam, ze średnio podobają mi się te wszystkie karnisze metalowe. Jeśli są rzeczywiście wykonane z miedzi to ok ( pasują do tradycyjnych pomieszczeń). Jednak takie proste metalowe zupełnie do mnie nie przemawiają.

My zamawialiśmy karnisze drewniane:
https://sklep.mardom.com.pl/karnisze-drewnian e

U producenta. Cena za karnisz śmieszna bo jakieś 30 zł jeden. A za to bardzo fajnie prezentują się w mieszkaniu w stylu skandynawskim.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 sierpnia 2017, 18:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam! Jestem właśnie na etapie remontowania mieszkania świeżo kupionego, mieszkanie z rynku wtórnego, nic specjalnego, zwykłe M3 w bloku :) Wszędzie były stare drewniane obrzydliwe karnisze - rozważam zamontowanie karniszy montowanych do sufitu, plastikowych, w zasadzie to są takie szyny czyli karnisze sufitowe pcv. Co o takowych sądzicie? Sprawdzą się w nowoczesnym mieszkaniu?Bo na pewno mieszkanie będzie urządzone w stylu nowoczesnym _ glamour. Będę wdzięczna za opinie o takich szynach, jak się sprawdzają i jakie wybrać. Dzięki!

Zgłoś | Cytuj | Link

25 sierpnia 2017, 14:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat jeśli ja bym miał wybierać to zdecydowanie bardziej podobają mi się karnisze metalowe - https://sklep.mardom.com.pl/karnisze-metalowe jak możecie sobie zobaczyć w sklepie Mardom ceny są podobne do karniszy drewnianych, a ich jakość i wytrzymałość zdecydowanie wyższa.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 października 2017, 10:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi się bardzo podobają karnisze elektryczne są o wiele lepsze niż te zwykłe.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jak urządzić mieszkanie od podstaw? Liczba postów: 197 Grupa: Porady i op... Jak urządzenie mieszkania od podstaw to tylko https://mgarchitekci.pl pomogą Ci w tym fascynującym i kreatywnym procesie. Oto kilka kroków, które mogą Ci pomóc:...
  • Odzież robocza Liczba postów: 47 Grupa: Porady i op... Wzmacnianie widoczności marki to istotny element budowania wizerunku w długim terminie. Skutecznym rozwiązaniem może okazać się odzież robocza z nadrukiem, zawi...
  • Wygodna poduszka, jaka? Liczba postów: 82 Grupa: Porady i op... Poduszka musi byc dobrana do twardosci materaca i pozycji w ktorej śpisz. Są rozne wysokosci poduszek z piany termoelastycznej i to jest bardzo ważne, tylko nie...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 128 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Kręgosłup - rehabilitacja Liczba postów: 62 Grupa: Porady i op... Kręgosłup jest fundamentem naszego ciała, a jego zdrowie ma kluczowe znaczenie dla naszego ogólnego samopoczucia i sprawności fizycznej. Niestety, liczne czynni...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19165 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 196

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >