Jakie materiały do wykoanania dachu?

« Powrót do grupy: Robimy dach

13 lipca 2010, 12:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Chciałabym zebrać materiały na nowy dach. Powiedzcie co będzie mi potrzebne oprócz dachówki, krokwi oraz docieplenia?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 lipca 2010, 12:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Z pewnością przydadzą się również tak zwane papiaki, blacha oraz orynnowanie. Do tego sprzęt taki jak młotek czy palnik.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 lipca 2010, 16:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Po pierwsze jaki to dach i czym chcesz go pokryć, po drugie czy chcesz to sam zrobić czy fachowiec, gdy fachowiec to on ci wszystko doradzi. Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

14 lipca 2010, 10:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Do - henter2
Mój kolega zamierza zrobić mi dach. Nie jest jakimś wielkim fachowcem a tylko złotą rączką. Co do dachu to chciałam taki najzwyklejszy pod dachówką :)

Zgłoś | Cytuj | Link

14 lipca 2010, 19:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Więc co mogę poradzić trzeba znać wymiary dachu jak i rodzaj dachówki aby poznać rozstaw łat, wtedy można wyliczyć ile łat i kontr–łat będzie potrzeba. Kupić też trzeba folię wstępnego krycia, tu trzeba dodać trochę więcej na zakład, gwoździe do przybicia łat i kontr-łat. No i blachę na obróbkę komina , tu jednak proponuję aby kolega dokładnie się wypytał fachowca jak to zrobić. Życzę owocnej pracy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 września 2021, 12:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Tutaj jak najbardziej szukając materiałów dachowych to na pewno warto zastanowić się nad wyborem porządnej dachówki ceramicznej bądź betonowej. Wiele osób myśli że są to rozwiązania zbyt drogie, jednak jak można zauważyć m.in przy cennikach Braas nie wygląda to tak strasznie, a ceny dachówek betonowych są bardzo zbliżone do blachodachówek.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 września 2021, 09:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Oczywiście potrzebne będą wkręty do połączenia tego wszystkiego. Ja zaopatruje się w firmie WENO mają fajny katalog na ich stronie z wkrętami https://weno.net.pl/ . Przystępne ceny i solidne wkręty.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 lutego 2023, 15:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakie macie zdanie na temat obecnych cen materiałów budowlanych?

jak odzyskać narzeczoną

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 354 Grupa: Robimy dach Wiata garażowa zwykle pokryta jest blachotrapezem.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 153

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >