Jakie meble?

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 35 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  26 27 28 29 30  ▸  ▸▸

22 grudnia 2017, 10:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Tapicerowane są super. Tylko nie najtańsze, bo od razu po pół roku, roku widać ślady znoszenia. Nie mówię, aby kupować wyłącznie to, co najdroższe, ale jak wszyscy wiemy z meblami jak z samochodem, markowe jednak mają swoje zalety. Ostatnio kupowałem trochę mebli, różnych w sklepie internetowym WM Wygodne Mieszkanie. Dostawa w zaplanowanym terminie. Meble bardzo fajne, dopracowane. Cenowo korzystnie, wiem, że można pewni znaleśź taniej, ale w moim przypadku zależało mi bardziej na jakości.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 grudnia 2017, 15:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Fakt, narożniki są teraz bardzo modne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 grudnia 2017, 08:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Meble muszą być dobrze wykonane, ciekawe i funkcjonalne. Ja do kuchni i łazienki zamawiałem meble od firmy www.bumeb.pl. Możesz sprawdzić ich ofertę ponieważ mają dużo ciekawych modeli.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 grudnia 2017, 12:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Mój brat lubi bawić się w takie cudeńka i od czasu do czasu przeprowadza renowację jakiegoś starego krzesła czy fotela. Ostatnio byłam na spacerze z córką i zajrzałyśmy na pobliski targ ze starociami. Znalazłam bardzo ładny stary taboret i kupiłam go za 20 zł. Siedzisko było już nieźle wyrobione wiec postanowiłam go oddać do renowacji do mojego brata. Kupiłam trochę gąbki i tkaniny tapicerskiej z tego sklepu www.magab.pl.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 grudnia 2017, 10:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jak potrzebowałem mebli do swojego biura i wykonanie całej aranżacji to zglosiłem się do http://www.pikstudio.pl/adaptacja-i-projektowanie-wnetrz-biu rowych/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 stycznia 2018, 09:08

Zgadzam sie: good 0 bad

To na jakie meble się zdecydujesz zależy tylko od stylu w jakim chcesz zaaranżować mieszkanie lub dom. Zawsze warto moim zdaniem postawić na ciekawą kolorystykę oraz ich wysoką jakość wykonania.

Domartstyl.eu

Zgłoś | Cytuj | Link

5 stycznia 2018, 09:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Myśle,ze ludzie coraz bardziej doceniają tradycyjne meble.Meblościanki nadal są na topie, ale coraz rzadziej widzi się je w mieszkaniach niż meble osobno ( szczególnie jeśli ludzie mają przestrzeń)

Jesli szukalibyście sobie czegoś porządnego i w niewysokiej cenie proponowałabym również zajrzeć do mniejszych sklepów. Na przykład:
https://meblearkadius.pl/produkty/meble-syste mowe/

Sklepy takie miewają o wiele korzystniejsze ceny niż duże sieci.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 stycznia 2018, 12:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Hejka :)
Czy macie może jakieś doświadczenia w urządzaniu domu w stylu nowoczesnym? Chcę trochę odświeżyć swoje mieszkanie i wymieniam dosłownie wszystkie meble na jakieś nowocześnie. Ogólnie nie chcę korzystać z porad projektanta wnętrz, bo jak to dobrze zrobię po swojemu, to będę z tego miał dużo większą frajdę :) Póki co zastanawiam się nad wyborem sklepu meblowego z obszaru Krakowa, który ma dobrą ofertę nowoczesnym mebli. Poszperałem trochę w Internecie, popytałem znajomych i na ten moment wychodzi mi, że jedną z ciekawszych ofert ma sklep http://www.meblelargo.pl/ Co myślicie o ich ofercie? Czy Waszym zdaniem jest ona warta uwagi? Po zdjęciach widzę, że prezentuje się to wszystko naprawdę całkiem przyzwoicie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

6 stycznia 2018, 14:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Styl nowoczesny to bardzo pojemne określenie. Możesz doprecyzować? Jeśli chodzi o meble to masz na rynku meble stylizowane i masę innych typów. Ofert podobnych do tej https://antyki24.pl/pl/4-meble-stylowe po prostu nie brakuje, więc zadając pytanie warto być precyzyjnym.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 stycznia 2018, 11:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej postawić na takie które po prostu Ci się podobają, w sklepach internetowych masz bardzo szeroki wybór i o wiele niższe ceny, zerknij na www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 35 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  26 27 28 29 30  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Meble drewniane - konkurs Liczba postów: 5 Grupa: Najnowsze t... Dla miłośników drewnianych wyrobów, sucha tarcica bukowa z https://mgj.pl/sucha_tarcica_bukowa/ to doskonały wybór. Idealna do mebli i innych detali w domu czy...
  • Nowoczesna kuchnia. Liczba postów: 479 Grupa: Najnowsze t... W kuchni mam Blum, w łazience Rejs. Jedno i drugie działa, aczkolwiek inaczej. Te drugie trochę ciężej chodzą i wydają taki (sprężynujący?) dźwięk. Jak ktoś wyż...
  • jaka łazienka Liczba postów: 330 Grupa: Najnowsze t... Co do łazienki to moja jest nowocześnie urządzona, jak też tak chcecie to industrialny metalowy stojak na reczniki będzie dobrym wyborem na pewno. Ja jeszcze ni...
  • Meble kuchenne Szczecin Liczba postów: 4 Grupa: Najnowsze t... Szczecin, jako dynamicznie rozwijające się miasto, oferuje bogatą ofertę w zakresie projektowania i produkcji mebli kuchennych. Meble kuchenne stanowią nie tylk...
  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 178 Grupa: Najnowsze t... Jeśli oprócz wygody w sypialni zależy Ci również na nowoczesnym wyglądzie poszczególnych mebli, w tym łóżek lewitujących to warto zapoznać się z ofertą przygoto...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 387

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >