Jakie ogrodzenie?

« Powrót do grupy: Ogrodzenia i nawierzchnie

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸

15 września 2014, 09:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Można zastosować drewno i kamień do ogrodzenia, a także elementy kute. W przypadku tych drugich trzeba pamiętać by było to zabezpieczone przed korozją np. cynkiem lub tworzywem sztucznym. Wtedy takie ogrodzenie jest trwalsze.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 września 2014, 11:36

Z tego co widziałem ludzie teraz wybieraja ogrodzenia plastikowe. Sam się nad takim zastanawiam, staram się namówić żonkę ale nie wiem jak to wyjdzie.
Swoją droga tutaj http://www.ogrodzeniaplastikowe.pl/ widziałem spory wybór takich ogrodzen

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 września 2014, 17:29

ogrodzenie plastikowe? to nie brzmi zbyt bezpiecznie..

Zgłoś | Cytuj | Link

30 września 2014, 17:34

Jeszcze nie widziałem takich plastikowych ogrodzeń, ale właśnie jak nie jestem do tego przekonany. Plastik na ogrodzenie to chyba średnio bezpieczne i wytrzymałe :)

Zgłoś | Cytuj | Link

30 września 2014, 21:06

Ja polecam ogrodzenie z elementów kutych wygląda to naprawdę bardzo solidnie i elegancko. Jest trwałe i nie wymaga wielkich nakładów w pielęgnacji czy utrzymaniu :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 października 2014, 11:37

To dla mnie pytanie proste. Ja stawiam na stal, według mni ejest po prostu najlepsza. Sam sobie ocynkowałem, a kupowałem tu: http://www.stomar.com/

Zgłoś | Cytuj | Link

8 października 2014, 12:30

też myślę,że najładniejsze,a zarazem najbardziej trwałe jest ogrodzenie stalowe. dlatego zamontowałem u siebie takie z oferty http://www.stalex-czaplinek.pl/ to był dobry wybór,bo całość dobrze się prezentuje,a brama wjazdowa z automatyką znacznie ułatwia mi życie.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 października 2014, 17:27

ja chyba zdecyduje się na ogrodzenie z kamienia. wydaje mi sie ze jest ponadczasowe, a jednak ogrodzenie stawia sie raz na dlugie lata. a powiedzcie mi, takie ogrodzenie jeszcze czyms dodatkowo zabezpieczacie, w sensie impregnatu, czy one juz sa czyms pokryte?

Zgłoś | Cytuj | Link

9 października 2014, 16:08

trzeba je dodatkowo zaimpregnowac zeby nie pochlanialo wilgoci. ja probowalem kilku roznych, ale chyba najlepszy byl dynasil do kamienia. w sumie nie widzialem roznicy w stosunku do innych preparatow, a wychodzi duzo taniej

Zgłoś | Cytuj | Link

15 października 2014, 19:39

Myślę, że najbardziej użyteczne są metalowe ogrodzenia. W sklepie Kute24 jest spory wybór kutych ogrodzeń oraz dekoracje stalowe. Sprawdźcie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7 8  ▸  ▸▸

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Ostatnio na forum

• Ogrodzenie z kamienia Liczba postów: 22 Grupa: Ogrodzenia... Ogrodzenie kute z ocynkowanej stali,sprawdzi się wg mnie najlepiej i też stosunek ceny do jakości jest na odpowiednim poziomie. Jako producent takich ogrodzeń c...
  • Kostka Liczba postów: 85 Grupa: Ogrodzenia... Pierwsze co warto tutaj zrobić to określić jaki budżet możesz przeznaczyć na zakup kostki oraz na jakich wzorach najbardziej Ci zależy,to ważna kwestia bo samyc...
  • Ogrodzenie na posesję. Liczba postów: 64 Grupa: Ogrodzenia... Ogrodzenie kute posesji to moim zdaniem najlepsza opcja na jaką można sobie pozwolić. Koszty jego wykonania nie są wysokie,a w zamian otrzymujemy trwałość i sol...
  • Jakie nowoczesne ogrodzenie wybrać. Liczba postów: 217 Grupa: Ogrodzenia... W kwestii dobrego,,solidnego i nowoczesnego ogrodzenia, to polecam zerknąć do nas ponieważ właśnie tym zajmujemy się na co dzień i mamy niezbędne doświadczenie,...
  • Co na podjazd? Liczba postów: 173 Grupa: Ogrodzenia... No na pewno nie jest tak stabilne jak kostka. Dodatkowo efekt wizualny znacząco przemawia właśnie za wykorzystaniem kostki. Dla mnie topową jest Bruk Rustica Ep...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 21068 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 216

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >