Jakie wybrać okna PCV?

« Powrót do grupy: Technologie i materiały

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5  ▸

29 maja 2018, 12:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie okna PCV od drutexa są najlepsze, bo nie dość, że nie przepłacam, to jeszcze zyskuję super jakość. Polecam każdemu, kto szuka sprawdzonego produktu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 maja 2018, 10:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrej jakości, funkcjonalne i posiadające wysoką izolacje akustyczną i termiczną są okna firmy Kapica okna opole Profile wykonane są w technologii pięciokomorowej, co znacząco wpływa na obniżenie strat ciepła. Partnerem firmy jest znana firma Schuco.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 czerwca 2018, 10:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystkim osobom mieszkającym w okolicach Szczecina mogę polecić www.kupokna.eu Sprzedają świetne okna i drzwi. Sam zdecydowałem się na zakup okien drewnianych od nich, które są solidne i bardzo dobrze się prezentują.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 czerwca 2018, 10:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiecie co każdy tak przywykł, że jak coś się zepsuje albo jest stare to trzeba od razu wymienić na nowe. Z oknami tak samo. Przecież jak ma się okna stare to można je uszczelnić czy wyregulować i okna odzyskują dawną świetność. Ja mam okna z pcv, które mają juz swoje lata i po ostatniej zimie zrobiły się nie szczelne. Też myślałem o wymianie ale znajomy dał mi namiary na Serwis Meteo https://www.serwismeteo.pl/regulacja-okuc-oki ennych/, który oferuje regulację okien. Po ich naprawie okna znów sa szczelne a ja nie musze wydawać pieniędzy na nowe okna.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 lipca 2018, 11:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej kierować się opiniami o firmie. Ja zdecydowałem się na okna PCV firmy Drutex. Jest to znany i popularny producent okien, który ma wiele dobrych opinii. Oferują swoje okna w 43 wariantach kolorystycznych, więc mogłem dobrać kolor pasujący do elewacji mojego domu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 lipca 2018, 17:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Wybierając okna do budowanego domu postawiłem na wysoką jakość i markę od lat rozpoznawalną na polskim rynku czyli Oknoplast. Okna zakupiłem u ich partnera premium Sampre w Bydgoszczy. Znalazłem tu profesjonalna obsługę z doskonałym doradztwem, a do tego dokładnym montażem.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 lipca 2018, 14:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem chodzi zarówno o wybór konkretnej marki, jak i o zwrócenie uwagi na okna produkowane przez sprawdzone firmy, które dbają o jakość produktu na każdym etapie. Tak jest np. z marką Schüco i firmami Premium, które z nią współpracują. Okna produkują i montują wyszkoleni fachowcy z doświadczeniem. W tej grupie można wymienić np. Jezierskiego czy Empol.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 lipca 2018, 22:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Jestem zdania, że na oknach nie powinno się oszczędzać. Wiadomo że jakość idzie w parze z ceną. Okna od nich https://dobredrzwiokna.pl/29-okna-plastikowe- pcv na pewno spełnią wszystkie twoje wymagania.

Ten post był edytowany przez janek437 dnia: 16 lipca 2018, 22:52
Zgłoś | Cytuj | Link

17 lipca 2018, 16:05

Zgadzam sie: good 0 bad

W przypadku naszego domu wybór padł na okna oraz drzwi PCV, wyprodukowane przez GROBUD http://www.grobud.pl/ . Są oni odpowiedzialni za wykonanie materiałów o niezwykle solidnej i porządnej jakości zdobiącej nasz dom. Wysoka jakość za super cenę!

Zgłoś | Cytuj | Link

19 lipca 2018, 10:54

Zgadzam sie: good 0 bad

A może okna wykonane za pomocą technologii V-Perfect? Nie wiem, czy o tym słyszeliście, ale takie okna cechuje wysoka dokładność łączeń naroży. Więcej o tym poczytacie na stronie http://www.ekoplast-krakow.pl/produkty/okna/t echnologia-v-perfect. Wszystkim, którzy chcą mieć idealne okna przez długie lata, polecam właśnie takie rozwiązanie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie okna dachowe? Liczba postów: 143 Grupa: Technologie... Czy do takich okien łatwo jest dopasować rolety?
  • jak długo trwa budowa domu?... Liczba postów: 293 Grupa: Technologie... Świetne projekty domów znajdziecie w Pracowni ArchDOM https://archdom.pl/
  • spawanie Liczba postów: 63 Grupa: Technologie... Jeżeli potrzebujecie profesjonalnych narzędzi i akcesoriów do spawania to myślę, że zainteresować Was może także oferta firmy PERUN. U nich znajdziecie wszystko...
  • Gdzie kupić łączniki do drewna? Liczba postów: 20 Grupa: Technologie... Moim zdaniem przy wyborze materiałów budowlanych warto kierować się sklepem. W takich ogólnych marketach budowlanych ciężko jest z profesjonalną pomocą przy wyb...
  • Jakie kupić narzędzia? Liczba postów: 625 Grupa: Technologie... Co do zakupu narzędzi ręcznych, w tym również jeśli chodzi o artykuły elektryczne, metalowe, motoryzacyjne itd. to na pewno warto sprawdzić sobie ofertę hurtown...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 293

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >