Kabina prysznicowa-która

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

14 października 2015, 19:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam takie pytanie, a mianowicie: czy ktoś z wam posiada w swojej łazience kabinę prysznicową robioną na wymiar z Kermi ?? A dokładnie chodzi mi o model PASA, ponieważ czeka mnie remont w domu rodziców i większość kabin nie pasuje z wymiarami, a ta wygląda super i można ją indywidulanie dobrać dla swoich potrzeb. Czekam na odpowiedzi :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 października 2015, 21:37

Zgadzam sie: good 0 bad

hm, u mnie znajomi mają. Jakoś niedawno też skończyli remont łazienki i zaszaleli i właśnie Kermi wzięli. Póki co nie narzekają na nic i tylko sobie chwalą właśnie ten wybór.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 października 2015, 21:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Kerni o klasa premium, nie każdy sobie może na to pozwolić zwłaszcza, że takie kabiny mogą kosztować ponad 2 tysiące złotych. Jeśli potrzebujecie na wymiar to trudno - musicie się liczyć z wyższą ceną i tym, że od hurtowego sprzedawcy nic nie dostaniesz. A jak dla mnie to kabina to po prostu kabina... No może liczy się szkło, bo później łatwiej lub trudniej jest je utrzymywać w czystości, tj. odkamieniać. Jak dla mnie, zwykłego zjadacza chleba, Koło wystarczy, Cersanit wystarczy i inne tego typu firmy też wystarczą ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

29 października 2015, 10:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do kabiny prysznicowej,która bezie elegancka i zarazem solidna na lata,polecam zerknąć na jeden z tych modeli
http://www.2hd.pl/Kabiny_prysznicowe_c4238.html

Zgłoś | Cytuj | Link

25 listopada 2015, 09:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Może podaj jaki budżet jesteś w stanie przeznaczyć na zakup kabiny prysznicowej i wtedy doradzimy,bo jeżeli chodzi o dobrych i sprawdzonych producentów oraz niższe ceny,to wszystko znajdziesz na www.Victori.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 marca 2016, 15:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja nie mam takiej umywalki, ale uważam że jest tak duży wybór ceramiki łazienkowej, ze nie się co ograniczać do jednego modelu. Z pewnością zmienisz zdanie co do tej jednej konkretnej umywalki o której piszesz.Sprawdź proszę na tej stronie jakie są fajne rzeczy: http://lazienki-szydlowski.pl/ceramika.html

Ten post był edytowany przez Leszek11 dnia: 3 marca 2016, 15:23
Zgłoś | Cytuj | Link

17 marca 2016, 10:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat tak się składa,że szereg ciekawych inspiracji,a także artykuły do wyposażenia łazienki znajdziecie na www.vocco.pl w razie pytań chętnie pomożemy i doradzimy.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 kwietnia 2016, 20:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi strasznie podoba się kabina Diga Kermi z taką deszczownicą jaka jest przedstawiona w aranżacji na stronie Kermi. Przejrzysty i ekskluzywny designto to czego szukam.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 sierpnia 2016, 14:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Do takich kabin jak się jeszcze doda jakieś fajne panele prysznicowe to już łazienka moim zdaniem będzie naprawdę super.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 listopada 2022, 07:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Zabierając się za poszukiwania przede wszystkim wyjątkowego, funkcjonalnego i dobrze wykonanego wyposażenia łazienkowego w nowoczesnym skandynawskim wydaniu to możecie zerknąć bezpośrednio do oferty marki Oltens u których nie brakuje propozycji także kabin z brodzikiem i naszym wyborem jest Oltens Fulla kabina prysznicowa 120x80 cm. Jak chcesz to tutaj https://oltens.com/pl/kabiny-prysznicowe zerknij i dajcie znać, jak tam się oczywiście ostateczne zakupy oraz aranżacja udała!

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • kanalizacja Liczba postów: 150 Grupa: Wykańczamy... Ja polecam super skuteczne udrażnianie zlewu w Warszawie sprężyną elektryczną https://udraznianiekanalizacji.eu/hydrau lik-profesjonale-udraznianie-zlewu-warsz aw...
  • jakie gwoździe i inne elementy złączne na budowę? Liczba postów: 109 Grupa: Wykańczamy... Wiesz co, wydaje mi się że oferta sklepu e-armet zainteresuje cię równie mocno jak mnie. Jeśli chodzi o gwoździe, to mają szeroki wybór. Ja zastanawiam się nad....
  • Żaluzje drewniane - jakie wybrać? Liczba postów: 9 Grupa: Wykańczamy... W takim razie możesz sprawdzić artykuł https://abb24.pl/zaluzje-drewniane-a-zal uzje-aluminiowe-ktore-sa-lepsze/, który porusza temat porównania żaluzji drewnian...
  • Jaki taras - drewno czy płytki?? Liczba postów: 437 Grupa: Wykańczamy... Ja polecam podłogę z drewna od Baltic Wood. Jest estetycznie i bardzo ładnie komponuje się z meblami i ścianami
  • Wykończenie wnętrz Liczba postów: 279 Grupa: Wykańczamy... Ja mogę się pochwalić, że kupiłam nowy dom i też teraz będę go aranżować. Tak słyszałam, że galeria wnętrz w Katowicach Home Concept jest godna uwagi.....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 245

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >