Kabiny Prysznicowe

« Powrót do grupy: Łazienki - wystrój, pomysły, aranżacje

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

5 maja 2011, 09:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Skoro powstała grupa miłośników łazienek warto dyskutować tutaj o wyposażeniu tego pomieszczenia. Kabiny prysznicowe są niewątpliwie jednym z urządzeń potrzebnych w łazience. Zapewniają nam możliwość wykonania czynności higienicznych, relaksu, masażu wodnego itp.
Zapraszam do dyskusji na tematy zawiązane z kabinami.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 czerwca 2011, 08:29

po przeprowadzce mieliśmy z mężem dużą łazienkę do wyposażenia i zdecydowaliśmy się na taki duuuuży prysznic z SANPLASTu. Co mi się najbardziej podoba to łatwość w utrzymywaniu czystości w takich sprzętach - nie wiem jaka jest techniczna nazwa tych emulsji jaką pokrywa się takie rzeczy, ale jest naprawdę skuteczne. szczerze polecam firmę SANPLAST (ich ceny są wyjątkowo adekwatne do jakości).

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 czerwca 2011, 12:50

ja osobiście chce zainwestować w prysznic odpływowy bez brodzika, do tego wystarczy mieć odpływy, ja będę kupował te firmy ACO, są na tyle fajnie że w specjalne szczeliny wstawiamy tylko szybę i po robocie

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lipca 2011, 11:17

Tutaj warto wspomnieć o tym,że zawsze mamy problem z wyborem miedzy wanną a kabiną prysznicową. Wg mnie wszystko zależy od powierzchni łazienki. wiadomo,ze najlepiej mieć i jedno i drugie,ale jeżeli nie mamy takiej możliwości,to przy większych łazienkach polecam wanne,a przy mniejszych prysznic.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 lipca 2011, 14:06

No i jak już się coś wybierze, trzeba też odpowiednio wyposażyć wannę czy kabinę, a ciekawych opcji jest coraz więcej.

http://www.budnet.pl/Dobor_odpowiedniej_sluchawki_prysznicow ej,Baterie_lazienkowe,103154-czytaj.html

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 lipca 2011, 14:12

Moje zdanie jest takie, jeżeli ktoś w ogóle nie jest zdecydowany aby kupić wannę lub kabinę to zawsze można kupić ich połączenie...

Zawsze można wstawić do wanny rozsuwaną szklana szybę i założyć baterię co sprawi, że będziemy mieli to i to.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 lipca 2011, 15:39

Otóż to - a możliwości aranżacji jest mnóstwo

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lipca 2011, 08:57

Wiadomo, że każdy chciałby mieć to i to, lecz czasami nie ma innego wyjścia..
Jak zdecydować się na coś....

Mi osobiście marzy się mieć wannę z hydromasażem i do tego kabinę prysznicową z deszczownicą...

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lipca 2011, 09:56

Ja uwielbiam najprostsze rozwiązania jakie tylko mogą być. U siebie w łazience, posiadam wannę, ale zainstalowany jest również prysznic, jeżeli chce wziąć prysznic po prostu zamykam "kotary". A wygląda to tak:

Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie :) Polecam wszystkim

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lipca 2011, 10:05

No jest to jakieś rozwiązanie w sumie najlepsze dla małej łazienki, no ale czy mycie się pod prysznicem w takiej wannie nie jest lekko ryzykowne odnośnie poślizgu ??

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Komentarze

Aby dodać post, należy się zalogować.

Ostatnio na forum

• Przykładowe aranżacje łazienki Liczba postów: 10 Grupa: Łazienki -... Wszystko powinno ze sobą współgrać. Tak, tak wiem... łatwo powiedzieć, ale wprowadzenie tego w życie już nie jest takie proste :) Dlatego z pomocą może ci przyj...
  • Meble w łazience Liczba postów: 2 Grupa: Łazienki -... Ja postawiłam na klasyczne meble w kolorach bieli i szarości. Coś takiego jak tutaj https://www.edinos.pl/meble-do-lazienki. Takie meble idealnie wpasowują się....
  • Bateria pod prysznic Liczba postów: 1 Grupa: Łazienki -... Witajcie, jesteśmy właśnie w trakcie remontu łazienki i zastanawiamy się nad wyborem odpowiedniej baterii pod prysznic. Póki co trafiliśmy na ciekawą ofertę na....
  • Jaka płytka do łazienki? Liczba postów: 24 Grupa: Łazienki -... Tak, dokładnie. Wlaśne zaletą takich płytek Vandersanden jest wzornictwo i fajna kolorystyka. Ale też nie bez znaczenia jest to, że płytki są równe, co się prze...
  • Remont łazienki Liczba postów: 38 Grupa: Łazienki -... Spokojnie właśnie można dać nowocześniejsze płytki, tak więc rozwiązanie jak najbardziej praktyczne. Do tego opowiednia farba, oświetlenie, Warto sie skontaktow...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 15979 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 90

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >