Klimatyzacja w domu - rozwiązania dobre dla naszego zdrowia

« Powrót do artykułu: Klimatyzacja w domu - rozwiązania... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

21 sierpnia 2013, 18:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się w kwestii jonizatora, ponieważ jest do bardzo dobre rozwiązanie. Z tego, co czytałem to klimatyzatory LG nie tylko tą funkcję mają, ale też wiele innych, jak jakieś czujniki zużycia energii i opcje pozwalającą na łączenie ich z systemem ogrzewania.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 września 2013, 12:52

Zgadzam sie: good 0 bad

To fakt, klimatyzator LG są na rynku bezkonkurencyjne. Zajmuję się montażem klimatyzatorów i rzadko kiedy montuję sprzęt innej firmy. Poza tym, jeśli chodzi o naprawę klimatyzacji to awarię najczęściej dotyczą sprzętów mniej znanych marek. Osobiście uważam, że warto inwestować w jakość, czyli porządne klimatyzatory.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 września 2013, 08:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Również kupowałem klimatyzator na klimatsklep.pl i jestem bardzo zadowolony nie tylko z zakupionego produktu, ale również z wysokiej jakości obsługi.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 listopada 2013, 09:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się z przedmówcami co do tych klimatyzatorów.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 stycznia 2014, 17:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja tam na moje zdrowie w ogóle nie narzekam, a klimatyzację w domu mam już kilka lat. Szczególnie polecam klimatyzatory od zaufanych sklepów. Mogę Ci polecić ten, w którym ja kupowałem - http://www.klimatsklep.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 marca 2014, 19:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie. Dziwi mnie, że niektórzy wciąż uważają, że klimatyzacja jest szkodliwa dla naszego zdrowia. Pewnie, że wiele zależy tutaj od tego, czy będzie ją regularnie czyścić itp., ale ogólnie klimatyzacja jak najbardziej pozytywnie działa na nasze zdrowie. Nawet astmatycy nie powinni się jej obawiać.


___________
apeco.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

12 maja 2014, 13:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do zakupu klimatyzatora i jego instalacji, to polecam tylko apeco pl, sa najbardziej fachowymi ludzmi w tej branzy

Zgłoś | Cytuj | Link

19 maja 2014, 09:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Odpowiednia klimatyzacja to połowa sukcesu, potrzeba jeszcze ludzi, którzy znają się na jej instalacji. W obu tych punktach pomogą Ci panowie z Apeco pl

Zgłoś | Cytuj | Link

19 maja 2014, 10:41

Zgadzam sie: good 0 bad

My z Małgosią korzystaliśmy z usług Apeco pl, zarówno przy doborze, jak i przy instalacji klimatyzacji :)

Zgłoś | Cytuj | Link

29 maja 2014, 20:58

Zgadzam sie: good 0 bad

No właśnie, a niektórzy zapominają o odpowiedniej konserwacji, na skutek czeka klimatyzacja nie działa poprawnie i w takim przypadku może być szkodliwa dla zdrowia. Przy prawidłowym użytkowaniu oczywiście nie jest ona szkodliwa, a nawet pozytywnie wpływa na nasz organizm.


____________________
www.apeco.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 294

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >