Kolor dachówki

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 21 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  9 10 11 12 13  ▸  ▸▸

17 grudnia 2014, 15:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Duzo słysze dobrego o Creatonie i chyba skusze sie na taką dachówke. Myslicie, zę ten kolor "czerwień winna" http://www.top-dach.com.pl/pliki/dachowka-cer amiczna-TITANIA.pdf bedzie fajnie pasował do domu pomalowanego na zewnątrz na biało? :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 grudnia 2014, 14:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiem czy bd pasował bo jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić, żebym widział gdzieś takie lub podobne połączenie to coś bym powiedział. Ja mam również biały dom ale wybrałem dachówkę betonową Tegalit w kolorze grafitowym, bo takie kolory właśnie jak grafitowy, szary, antracyotwy przypadaja mi do gustu najbardziej. No ale kwestia gustu :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 grudnia 2014, 23:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Porek wymienia ciekawe pomysły.
A czerwień pasuje prawie do wszystkiego, jest bardzo uniwersalna.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 grudnia 2014, 19:35

Zgadzam sie: good 0 bad

dopiero przede mną zakup dachu, ale jeśli chodzi tylko o aspekt wizualny to bardzo podoba mi się dachówka Creatona Titania, z racji tego, że ta czerń jest niesamowita ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

23 grudnia 2014, 19:39

Zgadzam sie: good 0 bad

tak, to racja titania creatona jest bardzo ciemna, jesli lubisz takie kolory to bardzo polecem, wyglada super do szarego otynkowania

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 grudnia 2014, 20:48

Zgadzam sie: good 0 bad

to wygladaloby ciekawie.. ale do takich zadan teraz potrzebujemy wiosny.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 grudnia 2014, 10:44

Zgadzam sie: good 0 bad

No tak już teraz warto zacząć poszukiwania, żeby na wiosnę już być pewnym, że znaleźliśmy najlepszą. Ja tak zrobiłem z Tegalitem i nie żałuję :)

Zgłoś | Cytuj | Link

27 grudnia 2014, 20:26

Zgadzam sie: good 0 bad

to kiedy kupiles?

Zgłoś | Cytuj | Link

28 grudnia 2014, 12:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja kupiłem jakoś na początku lata, bo wcześniej nie było czasu i terminy nie pasowały dla dekarza, ale wszystko wykonali bardzo dobrze. Wolałem nie ryzykować z jakimiś z nieznanego źródła, bo jednak na taką dachówkę nie chciałem ryzykować :)

Zgłoś | Cytuj | Link

28 grudnia 2014, 14:16

Zgadzam sie: good 0 bad

najlepiej ciemne kolory bo mchu nie widać jak zacznie rosnac

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 21 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  9 10 11 12 13  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 354 Grupa: Robimy dach Wiata garażowa zwykle pokryta jest blachotrapezem.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 159

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >