Kontenery

« Powrót do grupy: Technologie i materiały

16 lipca 2020, 13:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, polećcie proszę firmę oferującą kontenery na gruz :

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 lipca 2020, 12:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja przez długi czas miałem problem ze znalezieniem firmy, która wywiozła by mi gruz i musiałem to finalnie załadować w coś załadować. Mój znajomy polecił mi worki typu BIG BAG z tej firmy https://www.bigbagworki.pl/.

Ten post był edytowany przez benq dnia: 22 lipca 2020, 12:16
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Jakie kupic szambo? Liczba postów: 72 Grupa: Technologie... Widzę, że wiele osób poleciło Ci szambo betonowe. Ja również jestem zwolennikiem tego rozwiązania. Sam posiadam od dłuższego czasu szambo jednokomorowe o pojemn...
  • kupujecie materiały budowlane? Liczba postów: 632 Grupa: Technologie... Możesz zwrócić uwagę na ofertę centrum budowlanego www.domet24.pl. Ja zamówiłem stamtąd pokrycie dachowe, narzędzia, farby, tynki i chemię budowlaną. Wszystkie....
  • Fotowoltaika Liczba postów: 24 Grupa: Technologie... Zastanawiam sie nad zamontowaniem fotowoltaiki. Czytałam nawet tutaj http://enkam.pl/o-fotowoltaice/ trochę na ten temat. Opłaca się to na pewno.
  • Innowacje w dziedzinie automatyki Liczba postów: 129 Grupa: Technologie... Możesz zainteresować się także ofertą firmy www.dasko.pl. Dysponują szerokim wyborem urządzeń wykorzystywanych do automatyki budynków. Oferują atrakcyjne ceny o...
  • Przydomowa oczyszczalnia ścieków Liczba postów: 90 Grupa: Technologie... Powiem Wam tak, znalazłem naprawdę wartą polecenia firmę. Moje szambo w utrzymaniu to było 2000-2500 złotych, chciałem oczyszczalnię. Z wizytówki trafiłem na ki...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 16099 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 279

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >