Kredyt hipoteczny często utrudnia rozwód i podział majątku

« Powrót do artykułu: Kredyt hipoteczny często utrudnia rozwód... | « Powrót do grupy: Aktualności

31 maja 2016, 23:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Dlatego ważny jest dobry adwokat. Uważam, że najważniejsza jest fachowa porada prawna. Mi bardzo pomogła adwokat Laskowska z kancelarii z warszawy. Bardzo rzetelna porada i prowadzenie sprawy

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 lipca 2017, 23:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Bez przesady. Mają wspólny kredyt można się rozwieść. Trzeba tylko znać konsekwencje. Tutaj https://www.finai.pl/blog/kredyty/mamy-wspoln y-kredyt-wzielismy-rozwod-kto-go-bedzie-splacal/ znajdziecie ciekawy artykuł na ten temat napisany prostym językiem. W ogóle z tego bloga można się sporo dowiedzieć na temat kredytów.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 listopada 2017, 16:47

Zgadzam sie: good 0 bad

To prawda w takich przypadkach rozwód nie jest łatwy jednak z dobrym adwokatem jest to do rozwiązania problem :) Ja polecałabym Ci zajrzeć do kancelarii JST, a konkretnie do pani adwokat Iwony Sztubeckiej. Myślę, ze ona odpowiednio poprowadzi rozwód :)

Zgłoś | Cytuj | Link

17 grudnia 2017, 16:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Kredyt to kredyt a rozwód to rozwód. Najpierw sie załatwia rozwód a potem "rozwodzi kredyt" . Moj znajomy był w takiej sytuacji i bał się, że kredyt może mieć wpływ na rozwód. Miał dobrego adwokata, mecenasa Budrewicza, który nie tylko mu wszystko wyjaśnił ale pomógł w przeprowadzeniu rozwodu i podziale majątku.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 stycznia 2018, 15:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Moja znajoma ma też nie lada problem. Jej mąż narobił strasznych długów i wniósł pozew o rozwód. Nie wie co teraz zrobic, a ja szukam dla niej adwokata, ktory pomoze jej przez to przebrnac. Tez słyszałam, że mecenas Budrewicz to dobry prawnik, ktory opracowuje konkretne strategie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 kwietnia 2019, 17:05

Zgadzam sie: good 0 bad

bez prawnika się nie obejdzie. Szczerze polecam adwokata http://www.piotrbanczyk.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

2 sierpnia 2023, 07:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Witaj! zasiedzenie nieruchomości po osobie zmarłej to trudny temat, ale z profesjonalną pomocą prawnika staje się znacznie prostszy.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 251

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >