Które meble biurowe?

« Powrót do grupy: Najnowsze trendy

Stron: 45 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  28 29 30 31 32  ▸  ▸▸

23 stycznia 2017, 11:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Stoły warsztatowe warto sobie przejrzeć w sklepie na stronie limesto.pl. Znam ich już od ponad roku, całkiem dużo razy tutaj kupowałem meble i jeszcze mnie jakością nie rozczarowali. Dobry standard, rzeczywiście profesjonalne, dopracowane pod względem projektu modele które sprawdzają się w normalnej codziennej pracy mechanika itp.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 stycznia 2017, 10:25

Zgadzam sie: good 0 bad

W firmie w której pracuję akurat urządzamy kuchnie i mogę ci jedynie podpowiedziec jakie meble kuchenne dobrze wyglądają :) Staralismy się żeby zestaw był nowoczesny i pasowal do reszty firmy, a o ile wiem to zamawialismy stąd http://www.ceneo.pl/Zestawy_mebli_do_kuchni_i _jadalni .Chyba nie wyszlo drogo bo szef na pewno by się nie zgodzil ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 stycznia 2017, 14:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Sporą część mebli biurowych kupiłem od marki Mebel Partner. Prowadzą swój salon w Kępnie, ale też sprzedają online na mebel-partner.pl. Fotele biurowe mają bardzo komfortowe, nowoczesne, idealnie wyprofilowane do kręgosłupa, z łatwą regulacja siedziska, czy oparcia, a poza tym bardzo designerskie, świetnie się prezentują.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 lutego 2017, 10:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja kupiłem meble do biura z firmy MDD od lokalnego dystrybutora w Poznaniu http://www.eljar.pl/ cena większa niż w IKEI ale moim zdaniem warto, lepszy komfort i wydaje mi się że będą trwalsze.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 lutego 2017, 10:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie podczas zakupu najważniejsza jest jakość wykonania i rzecz jasna prezencja danych mebli, to zawsze musi iść ze sobą w parze, a teraz szeroki wybór wielu ciekawych zestawów systemowych mebli znajdziemy w sklepach internetowych, warto poszukać.


www.DecorWnetrz.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 lutego 2017, 12:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o szafy to tutaj http://szafymetalowe.net.pl/ masz fajny wybór. Ja mam od nich szafy na kartoteki, wygodnie się dokumenty przechowuje i jak potrzeba to łatwo coś odszukać.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lutego 2017, 14:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno wszechstronną ofertę mają na stronie mebel-partner.pl. Pierwszy raz widzę tak dobrze zaopatrzony sklep online z meblami i z tego co też miałem okazję się przekonać na sobie to rzeczy które pokazują online faktycznie są dostępne od ręki. Nie ma takiej sytuacji, że na stronie wszystko jest a w magazynach pustka. Niestety jest to norma w wielu sklepach meblowych w internecie.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lutego 2017, 14:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto sobie obejrzeć komplety mebli jakie produkuje Meblomex (meblomex.com.pl). Zwłaszcza mam tutaj na myśli te rozwiązania hotelowe, bo z nich korzystam. Choć na pewno mam w planie też kupić tutaj wyposażenie do biura, ale to melodia przyszłości. Kontakt sympatyczny, nie oszukują na jakości materiałów. Jeśli jest w opisie płyta MDF to jest to solidna płyta a nie jakaś imitacja.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 marca 2017, 16:12

Zgadzam sie: good 0 bad

A może warto spróbować z meblami na wymiar? Biuro przecież musi się doskonale prezentować

Zgłoś | Cytuj | Link

3 marca 2017, 09:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Swoje pierwsze meble hotelowe kupowałem już dawno temu od Meblomex i ostatnio nowy komplet do pokoi 2+ też u nich zamawiałem. Doświadczona ekipa, na rynku są już od 1996 roku i mniej więcej wtedy miałem z nimi kontakt po raz pierwszy. Prowadzą swój serwis gdzie są opisy poszczególnych zestawów dedykowanych różnym pokojom – meblomex.com.pl. Można też u nich umeblowanie do recepcji zamówić i mam to w planie jakoś na przyszły rok.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 45 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  28 29 30 31 32  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Firanki, czy rolety? Liczba postów: 477 Grupa: Najnowsze t... Rzeczywiście ten sklep ma bardzo szeroką ofertę. Myślę, że warto sprawdzić, jeśli ktoś szuka firan.
  • nowoczesne łóżko Liczba postów: 175 Grupa: Najnowsze t... Jeżeli poszukujecie łóżka to ja mogę śmiało polecić Wam ten sklep [url]https://lozka.net.pl/firm-pol-11423 47122-Stolarstwo-Wladyslaw-Marszalek.htm l[url] Szeroka...
  • Jak zaaranżować salon? Liczba postów: 277 Grupa: Najnowsze t... W aranżacji salonu dużo zależy od dobrze wybranego oświetlenia. Tak naprawdę taka zasada działa w każdym pomieszczeniu. Ale jednak w salonie widać ją szczególni...
  • Cegły w łazience? Co sądzicie Liczba postów: 107 Grupa: Najnowsze t... fajnie to wygląda :) a może pójść w czerwień? tak jak tu proponują: https://www.mtc.org.pl/czerwona-tapeta/
  • Podłoga Liczba postów: 115 Grupa: Najnowsze t... Osobiście staram się korzystać z usług specjalistów w danej branży, aby nie marnować swojego czasu i pieniędzy. Dlatego chciałbym Wam polecić sprawdzić ofertę s...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19132 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 186

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >