Który dach lepszy ?

« Powrót do grupy: Robimy dach

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

2 maja 2016, 15:53

Zgadzam sie: good 0 bad

A co sądzicie o gontach bitumicznych? Znalazłam je kilka dni temu na http://www.dom-expert.eu/oferta/ i zastanawiam się nad położeniem ich na dachu zamiast dachówki ceramicznej. Czy ktoś z was wybrał takie rozwiązanie? Chciałabym miec ładny, porzadny dach ale bez wydawania majątku. Jakby nie patrzeć dachówka tania nie jest.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 maja 2016, 18:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Raczej był odradzał. Jest to słabe pokrycie, a w stosunku do ceny wychodzi bardzo źle Jezeli chcesz mieć piękny i porządny dach to Twoim wyborem powinna być dachówka. Ja z producentów miałem doczynienia z Braas na prawdę świetne dachówki jakość, cena, estetyka wszystko zachowane. Polecam abyś sprawdził

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 maja 2016, 19:23

Zgadzam sie: good 0 bad

ja tez mam czterospadowy z dachowki, ktora zakupilem u www.dachstyl-ryki.pl moge smialo polecic takie polaczenie, swietnie sie sprawdza

Zgłoś | Cytuj | Link

18 maja 2016, 07:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mogę polecić "moją" dachówkę, tzn. Koramic Orea. Nie mam doświadczenia z innymi producentami, wybraliśmy taką w składzie budowlanym, bo miała mega fajny kolor (czarny matowy) i dobrze wyglądała. Ogólnie materiał można polecić, dekarze nie narzekali na jakieś trudności przy układaniu, połać też jest równa i nie widać klawiszowania które sie podobno może pojawiać przy innych dachówkach płatkich. To dlatego pewnie tak długo w ogóle nie było ceramicznych dachówek płaskich, bo producenci bali się tych krzywizn, które są przecież w 100% naturalne i powstają przy wypalaniu. Przy mojej dachówce technologia już jest widać na tyle dobra, że te krzzywizny się eliminuje na etapie produkcji. Tak czy inaczej - polecam

Zgłoś | Cytuj | Link

18 maja 2016, 21:07

Zgadzam sie: good 0 bad

To prawda długo nie było dachówek ceramicznych o płaskiej budowie. Najpierw w Braas była Teviva bodajże ale to dachówka betonowa. Później doszedł Tegalit Protegon i ceramiczny Turmalin. Klawiszowanie nie zawsze da się dojrzeć szczególnie przy wyższych domach i gdy jest pokryta glazurka. U mojego sąsiada na prawdę efekt nie do zauważenia, albo udał mu się ten Turmalin :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 maja 2016, 20:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Ostatnio na muratorze widziałem zdjęcia z wykonania dachu pokrytego dachówką ceramiczną Turmalin bodajże w graficie. No na prawdę pięknie im to wyszło. Linie idealnie proste, pełny i równy kolor-cudo!

Zgłoś | Cytuj | Link

23 maja 2016, 21:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Według mnie dachówki ceramiczne to dobry wybór. A kolor - to już zależy od upodobań

Zgłoś | Cytuj | Link

29 maja 2016, 14:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się z forumowiczem. Jeszcze też są różne modele np dachówki płaskie, z wyrazistą linia czy bardziej klasyczne jak Romańska CISAR. W Braas jest w czym wybierac

Zgłoś | Cytuj | Link

7 czerwca 2016, 22:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Ogólnie naliczyłem w Braas 8 modeli dachówek ceramicznych i 7 modeli dachówek betonowych, które są wykonywane w 3 technologiach: CISAR, Lumino i Protegon.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 czerwca 2016, 15:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Oferta Braas na prawdę robi wrażenie i nie tylko wśród dachówek, ale również akcesoriów dachowych, izolacji i systemów solarnych.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dachówka ceramiczna! Liczba postów: 354 Grupa: Robimy dach Wiata garażowa zwykle pokryta jest blachotrapezem.
  • Dachówka Braas Protegon - opinie. Liczba postów: 92 Grupa: Robimy dach Natomiast jeżeli potrzebujecie profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla swoich dachów i fundamentów to zwróć uwag...
  • Blachodachówka sprawdza się? Liczba postów: 144 Grupa: Robimy dach Blachodachówka jest opcją dobrą gdy wiata jest pod odpowiednim kątem nachylenia.
  • blacha trapezowa Liczba postów: 142 Grupa: Robimy dach Gdy wiata ma być solidna to tylko blachotrapez. Klienci czasem szukają innych rozwiązań ale to są opcje mniej korzystne w relacji jakość do ceny.
  • Chcę rozbudowac poddasze. Liczba postów: 9 Grupa: Robimy dach Fachowcy świadczący usługi dla domu lub mieszkania, oprócz przeprowadzania napraw, powinni również doradzać w wyborze najlepszego sposobu usunięcia usterki i do...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 234

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >