Lampa do salonu

« Powrót do grupy: Inteligentny dom

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

7 listopada 2013, 12:47

Zgadzam sie: good 0 bad

mi się tam żadna nie podoba

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 listopada 2016, 19:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo ważnym elementem ogólnego wrażenia jest klimat, jaki salonowi nadaje oświetlenie. Wskazane jest zaplanowanie zróżnicowanego światła o kilku źródłach, by w zależności od potrzeb móc je zmieniać. Plafon jako główne oświetlenie sufitowe, piękna lampa będąca dekoracją stołu jadalnianego czy subtelne, ukryte światło nadające wyjątkowy klimat kolacji we dwoje – wielofunkcyjny charakter salonu jest w tej kwestii szczególnie widoczny. http://hbstudio.pl/ tutaj fajne inspiracje

Ten post był edytowany przez karolina_61866 dnia: 16 grudnia 2016, 17:17
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 stycznia 2017, 13:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Trzecia lampa zdecydowanie najlepsze :))

Zgłoś | Cytuj | Link

22 lutego 2017, 12:29

Zgadzam sie: good 0 bad

nie jest najgorsza, jedną rzecz zmieniłbym w niej. ale mniejsza o to. podsuńcie mi pomysł na ciekawe oświetlenie korytarza :)

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lutego 2017, 11:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Osobiście podobają mi się w salonie lampy industrialne. Możliwe, że zwyczajnie lubuję się w tym stylu. Większość domów, które projektuję wyposażam w lampy ze sklepu https://www.polskielampy.com także Wam również polecam.

Ten post był edytowany przez didibaby dnia: 3 grudnia 2018, 08:26
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 września 2017, 20:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Ważne jest to by dopasować oświetlenie do stylu danego pomieszczenia. Ja zawsze na to zwracam uwagę by wszystko do siebie pasowało i wyglądało ładnie. Jeżeli szukasz jakiegoś efektownego oświetlenia polecam zajrzeć do nich http://niuans-studio.pl/ bo mają dość duży wybór i przystępne ceny. Myślę, że na pewno coś tam znajdziesz :)

Zgłoś | Cytuj | Link

7 września 2017, 06:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadza się oświetlenie musi pasować do całego stylu w jakim urządzony jest pokój oraz zapewniać optymalne źródło światła co jest równie istotne. Szukaj w dobrych sklepach internetowych, tam znajdziesz największy wybór.


www.Neoinstal.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

30 stycznia 2018, 10:39

Zgadzam sie: good 0 bad

A może lampa betonowa? Zobacz sobie na lampalampa.pl.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 grudnia 2018, 13:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja postawiłbym jednak na kinkiety i jeden większy żyrandol który moim zdaniem jest świetną opcją jeżeli mówimy o estetyce i dobrym doświetleniu.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 grudnia 2018, 15:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Projekt domu Liczba postów: 32 Grupa: Inteligentn... Polecam pracownie projektową ProArte https://www.pro-arte.pl/projekty-domow. Oferują gotowe projekty domów, również w technologii szkieletowej - kanadyjskiej.
  • System alarmowy Liczba postów: 134 Grupa: Inteligentn... O ile mi wiadomo, systemy alarmowe łódź są warte rozważenia dla każdego, kto chce chronić swoją własność. Przy rosnącej liczbie kradzieży i aktów wandalizmu, po...
  • Wentylacja mechaniczna Liczba postów: 77 Grupa: Inteligentn... Jeśli chodzi o różnorodność w zakresie dobrej jakości narzędzi, w tym również poszczególnych elementów jak rury wentylacyjne spiro do wentylacji to mogę polecić...
  • Ogrzewanie a pompa ciepła Liczba postów: 38 Grupa: Inteligentn... Może ktoś szuka odpowiednich artykułów dla przemysl jak na przykład chemia przemysłowa do czyszczenia. Teraz hurtowania online ma dobrą ofertę na takie produkty...
  • Jak dbać o rolety, aby zachować ich żywotność? Liczba postów: 1 Grupa: Inteligentn... Hej, Chcę, aby moje rolety służyły mi przez wiele lat. Czy ktoś może podzielić się poradami dotyczącymi konserwacji i pielęgnacji rolet, aby przedłużyć ich żywo...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 177

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >