Lustrzany sufit

« Powrót do grupy: Robimy stropy i podłogi

22 lutego 2021, 08:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Sufity napinane to dzieło sztuki. Szczególnie podobały mi się te opisane w tym artykule https://www.pless.pl/wiadomosci/65572-lustrza ne-sufity-napinane-czym-sa-ktore-z-nich-wybrac-lustrzane-czy -blyszczace-sufity-napinane
Naprawdę fajna opcja na aranżację domu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 lutego 2021, 11:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Mmi się bardzo to podoba, muszę przyznać ze też chciałbym mieć coś takiego w salonie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Wylewka w domku i mróz... Liczba postów: 5658 Grupa: Robimy stro... A czy rodzaj wylewki nie jest też ważną kwestią? Bo np. wylewka anhydrytowa łódzkie może mogłaby się lepiej sprawdzić.
  • Podłoga drewniana Liczba postów: 1 Grupa: Robimy stro... Cześć, jeśli marzą Ci się podłogi drewniane producent to koniecznie musisz odwiedzić tę stronę: https://sapo-podlogi.pl. Mają też w swojej ofercie parapety drew...
  • Posadzka do warsztatu Liczba postów: 24 Grupa: Robimy stro... Może wam się też przydać namiar na firmę od renowacji posadzek różnego typu, w tym betonowych. Odsyłam was do firmy KRYSTALIZACJA z Sosnowca. Tu namiar na nich:...
  • Posadzki - jak długo trwa wykonanie wylewki? Liczba postów: 25 Grupa: Robimy stro... Zależy do powierzchni, myślę że z 1-2 dni pracy. A jaką powierzchnię dokładnie musicie wykonać?
  • Cena stropu Liczba postów: 45 Grupa: Robimy stro... Również jestem zwolennikiem stropów gęstożebrowych. Dobrym rozwiązaniem jest strop VECTOR, który wyeliminował wszystkie wady Terivy, a do tego wyróżnia się bar...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 16543 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 254

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >