Mała altana czy duży parasol?

« Powrót do grupy: Zagospodarowanie terenu

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

18 grudnia 2017, 09:31

Zgadzam sie: good 0 bad

altanki są bardzo ładne

More about the author

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 stycznia 2018, 11:30

Moim zdaniem nawet mała altana sprawdzi się zdecydowanie lepiej niż duży parasol, a dwa że jest to znakomita ozdoba do każdego ogrodu, polecam :)

Ogrodzenia-brygada99.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 stycznia 2018, 19:04

Przy projektowaniu ogrodu wrocławska firma http://trawarica.pl/ planuje tez elementy małej architektury ogrodowej. Ja bym nie zabierał się za zakładanie ogrodu i aranżacje bo zwyczajnie nie mam pojęcia o tym. Nawet pielęgnację zlecam firmie.

Ten post był edytowany przez janek437 dnia: 15 stycznia 2018, 19:05
Zgłoś | Cytuj | Link

5 lutego 2018, 10:01

jak sie ma kasę to warto zatrudnić firmę

http://www.drewbud24.pl/domki-letniskowe.html

Zgłoś | Cytuj | Link

8 lutego 2018, 11:45

Akurat co do zatrudnienia firmy to zgoda, przynajmniej mamy pewność iż wszystko zostało wykonane poprawnie. Jeżeli będziecie szukać wiat garażowych oraz zadaszenia tarasu, to zapraszamy również na KosWood.com

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 lutego 2018, 12:43

Moim zdaniem lepsza i klimatyczna jest mała altana, niż duży parasol, który zazwyczaj kojarzy się z plażą lub barami.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 marca 2018, 17:29

ja chyba wolałabym zrobić taki http://www.geisser.pl/tarasy-balkony/ piekny drewniany taras. Można na nim miło spędzać czas, dokupić do tego meble i w ten sposób ma sie więcej miejsca

Zgłoś | Cytuj | Link

6 kwietnia 2018, 13:10

Ale nie każdy ma miejsce na taras, a altanę można postawić w dowolnym miejscu.

altana murowana

Zgłoś | Cytuj | Link

9 kwietnia 2018, 13:27

Zgadza się tylko warunkiem jest posiadać duży ogród w którym chcesz postawić altanę, bez tego ani rusz. Także uważam, że altana wypada lepiej i jest bardziej praktyczna niż parasol.

www.Gobe.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

11 kwietnia 2018, 08:46

Wszystko zalezy od tego ile masz miejsca na tarasie bądź ogrodzie. Ja dysponuje niewielkim ogórdkiem dlatego będzie parasol i mały zestaw stół plus krzesła. Super meble znalazłam w tym sklepie https://idealdesign.pl/meble-zewnetrzne-ogrod owe-tarasowelubię oryginalne projekty które się wyrózniają z pośród innych.

Ten post był edytowany przez termik dnia: 11 kwietnia 2018, 08:47
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4 5  ▸  ▸▸

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Taras z kompozytu drewna Liczba postów: 75 Grupa: Zagospodaro... Jak kostka dekoracyjna to polecam zwrócić uwagę na ofertę Pozbruk, który przygotował szeroki wybór modeli jednocześnie dbając o wysoką trwałość, estetykę i co w...
  • plaga kretów Liczba postów: 42 Grupa: Zagospodaro... Krety to dość uciążliwy i irytujący problem w ogrodzie. U mnie sprawdziły się w miare pułapki i regularne łapanie kretów przez dłuższy odcinek czasu.
  • Jaka wielkość tarasu? Liczba postów: 61 Grupa: Zagospodaro... Sama posadzka jest również bardzo ważnym elementem ozdoby tarasu o czym możesz przekonać się m.in zaglądając do oferty producenta Pozbruk ze zwróceniem uwagi na...
  • Płyty tarasowe Liczba postów: 27 Grupa: Zagospodaro... Jeśli już chcesz dobrać dla siebie odpowiednie produkty do pięknego wykończenia ogrodu to polecam zwrócić uwagę na ofertę producenta Pozbruk, który moim zdaniem...
  • Jaką kostkę położyć ? Liczba postów: 171 Grupa: Zagospodaro... Podzielam pozytywną odpowiedź poprzednika. Co do Pozbruk nie mogę mieć naprawdę zastrzeżeń. Piękny wygląd, porządne wykonanie oraz dobre ceny to łączy wszystkie...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19157 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 159

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >