Meble - jakie meble do salonu?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 39 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  30 31 32 33 34  ▸  ▸▸

21 września 2016, 13:10

Zgadzam sie: good 0 bad

W pierwszej kolejności należy poszukać odpowiednich mebli wypoczynkowych, gdyż to one kształtują charakter salonu - do mniejszego salonu proponuję sofy, a do większego narożniki (najlepiej z funkcją spania), polecam też szezlongi, w szczególności do nowoczesnego wnętrza. W Poznaniu dobre opinie mają meble BlackArt - moim zdaniem są bardzo eleganckie i stylowe, na http://www.mebleblackart.pl/wypoczynki,24 można obejrzeć te do salonu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 września 2016, 22:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Salon jest bardzo ważnym miejscem w całym domu. Tam najczęściej spotykamy się z gośćmi i spędzamy czas. Według mnie takie meble powinny być solidne i wykonane z materiałów wysokiej jakości.Stół pełni akurat dużą rolę ,tak więc myślę, że znajdziesz coś dla siebie z tej oferty http://www.vestanabytok.sk/category/konferenc ne-stoliky Są to mniejsze i większe stoliki, które przydadzą się każdemu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 września 2016, 15:34

Zgadzam sie: good 0 bad

No to zależy kto jaki styl lubi. Co z tego że powiem komuś że najlepsze będą drewniane jak to w ogóle mu nie leży. Mi na przykład najbardziej podobają się tapicerowane bo fajnie wyglądają i robią całe wnętrze. Grunt żeby były porządnie wykonane i szybko się nie niszczyły jak ktoś jest z Bydgoszczy to swoje kupiłem w Scarlett. Na pewno nie kupowałbym nic z takich masówek jak np. Ikea bo za parę lat podejrzewam że byłyby do wymiany.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 września 2016, 19:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Sporą część mieszkania mam urządzoną meblami z Agaty. Z takich ładniejszych rzeczy które sprzedają to podobają mi się ich stoły i wszelkie kanapy.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 października 2016, 13:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja byłam niezadowolona z czasu oczekiwania na meble z agaty... W sumie wolę ikeę.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 października 2016, 19:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Przede wszystkim duża wygodna kanapa gdzie można posiedzieć ze znajomymi i powylegiwać się po pracy :)

Zgłoś | Cytuj | Link

11 października 2016, 10:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadza si,e może nawet nie tyle kanapa ile wygoda oraz funkcjonalna sofa na której będziemy mogli naprawdę wypocząć. Zresztą wiele ciekawych wzorów i motywów kolorystycznych sof oraz narożników znajdziecie na MegaSofa.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

27 października 2016, 10:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem warto postawić na nowoczesny styl, w którym niema mowy o przepych, a jest elegancko.Kiedyś nie przepadałam za tym stylem, ale jak obejrzałam w Flori Meble ich aranżacje i te meble, stwierdziła, że to jest jednak to co będę miała w swoim salonie, no i mam. Stopniowo kupiłam u nich cudne komody, narożnik, stolik i genialne pufy, które znakomicie zdają egzamin. Warto szukać i warto zmieniać swoje upodobania.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 listopada 2016, 10:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość napisał: Jakie meble do salonu radzicie kupic? Chciałbym żeby były
one gustowne, ze "smakiem" ale też bez zbędnego przepychu.
Moglibyscie mi cos poradzic?


Oczywiście mogę Ci poradzić według swojego doświadczenia ;)) ja mam w salonie trochę awangardowe meble, ale krzesła powiem Ci zdecydowanie polecam :)) wygodne i w zasadzie pasują do wszystkiego, proponuje :)) podoba się?[url]

Zgłoś | Cytuj | Link

3 listopada 2016, 12:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Może wybierz takie które po prostu Tobie najbardziej się spodobają, plus oczywiście muszą być zgodne ze stylem w jakim chcesz urządzić swój salon, to podstawowa kwestia bez której ani rusz. Warto przejrzeć oferty mebli w sklepach internetowych, gdzie znajdziesz największy wybór, zacznij od www.Designerskie.com

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 39 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  30 31 32 33 34  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 218

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >