Meble na wysoki połysk

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

18 kwietnia 2011, 09:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Chciałam zapytać co sądzicie o meblach na wysoki połysk. Planuję diametralnie odmienić moje mieszkanie i zależy mi na tym aby jakoś je ożywić. A o meblach na wysoki pomysł myślałam do kuchni

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 kwietnia 2011, 10:04

Zgadzam sie: good 0 bad





Mi pomysł bardzo się podoba

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 kwietnia 2011, 11:57

Zgadzam sie: good 0 bad

To o czym piszesz kojarzy mi się głównie z nowoczesnymi wnętrzami,zarówno w kuchni jak i pozostałych pokojach. Nie mam u siebie takich mebli,wiec nie mogę napisać jak się sprawdzają,może ktoś z forumowiczów wypowie się na ten temat.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 maja 2011, 09:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem jest to fajny pomysł. Meble na wysoki pomysł warto zestawić na zasadzie przeciwieństw z matową stalą i matowionym szkłem. Genialnie prezentowały by się w tego typu aranżacjach np. satynowe okapy kuchenne np.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lipca 2012, 13:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem to nic innego jak tylko kwestia gustu oraz wystroju danego pomieszczenia. Czy błyszczące meble faktycznie są fajne? Wg mnie tak i prezentują nowoczesny styl.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 lipca 2012, 10:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja widziałam ciekawe meble co prawda dla dziecka np. tutaj: http://www.meblik.pl/kolekcje/11/meble-dzieciece/ ale również dobre i oryginalne meble do gabinetu widziałam tutaj: http://www.arteam.pl/meble-pracownicze

Zgłoś | Cytuj | Link

24 września 2013, 08:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Meble na wysoki połysk są bardzo ładne:)

Zgłoś | Cytuj | Link

29 października 2013, 13:42

Zgadzam sie: good 0 bad

jestem posiadaczką mebli na wysoki połysk w kuchni, białe, śliczne, wyglądają pięknie, a do tego są bardzo funkcjonalne, dzięki powłoce lakieru kurz do nich nie przywiera, a do tego ponieważ są białe to odbicia palców nie rzucają się w oczy.. polecam. robiłam w studiu Q-art www.meblebeskidy.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

11 listopada 2013, 13:05

Zgadzam sie: good 0 bad

No bardzo ciekawe meble, też ostatnio trochę szperałem w internecie za takimi meblami

więcej mebli w takim stylu można zobaczyć na stronie sklepu meblesedia w opisie pisze że meble są importowane z Niemiec http://meblesedia.pl/c/47/mebloscianki.html

Ten post był edytowany przez marcingal dnia: 11 listopada 2013, 13:07
Zgłoś | Cytuj | Link

13 listopada 2013, 12:30

Zgadzam sie: good 0 bad

dla mnie meble na wysoki połysk to bardzo nowoczesna propozycja i świetnie się komponuje ze skórzanymi wypoczynkami, szczególnie jasne (białe właściwie) meble na wysoki połysk jak te na zdjeciu wyżej, czy z katalogu bydgoskich mebli, z podświetleniami

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 6 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 218

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >