Mecze ekstraklasy - gdzie oglądać?

« Powrót do grupy: Sport

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

5 lutego 2015, 14:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Hejo wszystkim forumowiczom. Korzystacie może z jakichś transmisji meczy ekstraklasy online? Ja w ostatnim czasie trafiłem na ekstraklasa live online na www.meczyki.com.pl. Sporo mają fajnych transmisji i nieźle działają.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 lutego 2015, 11:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Ale zauważ, że ekstraklasa ma aktualnie przerwę i nie gra, więc nie wiem co tam oglądasz, ale mam nadzieję, że Ci się to podoba;p

http://eurologic.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 lutego 2015, 13:44

Zgadzam sie: good 0 bad

W TV zawsze jest najlepsza jakość ;D

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lutego 2015, 14:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Też mi się tak wydaje...

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lutego 2015, 18:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Super, dzięki za info :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 lutego 2015, 11:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Jest jeszcze oglądanie za pośrednictwem sopcasta, ale tutaj z jakością bywa różnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lutego 2015, 17:07

Zgadzam sie: good 0 bad

TV zdecydowanie najlepsze ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lutego 2015, 23:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Też mi się tak wydaje...

Zgłoś | Cytuj | Link

2 marca 2015, 12:31

Zgadzam sie: good 0 bad

C+ ale to kosztuje abonament :)

Zgłoś | Cytuj | Link

17 marca 2015, 15:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Jest sporo barów, gdzie puszczają mecze. U Was w mieście pewnie też.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Narty Liczba postów: 43 Grupa: Sport Jeśli ktoś potrzebuje uzupełnić akcesoria narciarskie, polecam zajrzeć na https://sklep.majestyskis.pl/akcesoria/ Znajdziesz tam szeroką ofertę i rozsądne cen...
  • buty sportowe Liczba postów: 229 Grupa: Sport Dyskusja na temat zakładów w kasynach online jest jak zanurzenie się w świat nieskończonych możliwości i emocji! Niezależnie od tego, czy kładziesz żetony na ko...
  • Burpees-co to Liczba postów: 16 Grupa: Sport Zawsze kochałem sport. Jest to moja ulubiona rozrywka, a szczególnie preferuję 22 Bet , to świetna strona do obstawiania. Jest to naprawdę wspaniała okazja do....
  • plecaki sportowe gdzie? Liczba postów: 96 Grupa: Sport Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu internetowego z odzieżą sportową, to polecam Wam sprawdzić stronę, na której znajdziecie Legginsy push up z wysokim stanem i...
  • Rower Liczba postów: 368 Grupa: Sport W temacie zabawek rewelacyjną ofertę wysokiej jakości produktów w bardzo przystępnych cenach znajdziecie odwiedzając https://www.toyz.pl/kategoria-produktu/p oja...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 277

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >